Loading...

بازدید چهل و پنج میلیونی توییتر در ماه ژوئن

هرچند که توییتر نتوانست برای کمک‌هایی که به ما ایرانیان برای انتخابات ریاست جمهوری کرد جایزه صلح نوبل را ببرد،اما به گزارش comScore به نقل از TechCrunch توانست رکورد جدیدی را در بازدیدهای خود در ماه ژوئن امسال ثبت کند که برای توییتر بی‌سابقه و همراه با رشد هفت میلیونی تعداد بازدیدکنندگان یکتا بوده است.این غول شبکه‌های اجتماعی با رشد بازدید اخیری که داشته است توانسته در ماه ژوئن ۴۴ میلیون و پانصدهزار نفر بازدیدکننده داشته باشد.

جدا از بیست میلیون بازدیدکننده‌ای که از آمریکا به این سایت مراجعه میکنند،پنجاه و پنج درصد بازدید این سایت متعلق به کشورهای مختلف دنیاست و این نشان از بین‌المللی شدن توییتر دارد. گستردگی کاربران این سایت، یکی از عواملی است که باعث شده comScore آنرا پنجاه و دومین سایت بزرگ جهان نامیده است.

باوجود اینکه نیمی از کاربران این سایت برای فرستادن توییت‌هایشان از صفحه اصلی توییتر استفاده نمیکنند و برنامه‌های موجود برای آنرا ترجیح میدهند،توییتر بیست و یکمین سایت پربازدید جهان از دید الکساست و به نظر می‌رسد روند رو به رشد توییتر همچنان ادامه داشته‌باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,808,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: