Loading...

یک فید مخلوط کن متفاوت!

مدت زمان زیادی نمی گذرد که تمامی وبمستر ها به این نتیجه رسیده اند که وب سایتشان باید خوراک داشته باشد همچنین با توجه به رشد روز افزون وب سایت ها و وبلاگ ها اهمیت این موضوع بیش از پیش خودنمائی می کند، در همین راستا توجه کاربران به ابزارهای جلب می شود که باعث هر چه راحت تر کردن کار با این خوراک ها را فراهم می کند.

FeedMingle

فید مینگل یکی از آن ابزار های مفید و کارآمد در این زمینه در اصل یک ترکیب کننده فید است، این ابزار که هم برای کاربران مفید و لازم است با امکاناتی که در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا حدی نیاز مدیران و توسعه دهندگان وب سایت ها را نیز برآورده می کند. این وب سایت با گرفتن چند آر اس اس و اتم و یک نام برای عنوان، آن ها را در یک خروجی میکس کرده و به کاربر تحویل می دهد، این تحویل البته به این شکل است که فایل جدید را به 4 صورت به کاربر ارائه می کند، حالت اول به صورت آر اس اس، حالت دوم به صورت اتم، حالت سوم جیسون و حالت چهارم به صورت یک ویجت HTML است که این حالت برای توسعه دهندگان می تواند مفید باشد، این ویجت که کاملا امکان کاستومایز کردن دارد به صورت کد HTML در اختیار شما قرار می گیرد.

برای استفاده از خدمات این وب سایت فقط لازم است به فید مینگل بروید و آدرس خوراک های مد نظر خود را به آن بدهید( نکته قابل ذکر آن است که می بایست آدرس خوراک های خود را با Enter از هم جدا کنید) و بعد از انتخاب یک عنوان برای خروجی جدید خود آن را مینگل کنید، این تمام کاری است که شما می بایست برای یک خوراک جدید و متفاوت انجام دهید.

فید مینگل اولین وب سایتی نیست که در این زمینه فعالیت می کند، اما به عنوان یک ترکیب کننده خوراک، ابزار آنلاین کارآمدی به حساب می آید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,310,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: