Loading...

فیدلی: گوگل ریدری جذابتر

یکی از نکاتی که تعدادی از کاربران گوگل ریدر با ان هنوز هم مشکل دارند نوع نمایش یکسان و ساده مطالب در گوگل ریدر است. اگر شما نیز چنین حسی دارید توصیه می کنم سرویس جذاب فیدلی را امتحان کنید.

فیدلی در حقیقت یک اکستنشن برای فایرفاکس است. پس از نصب این افزونه و اجرای مجدد ان شما می توانید به صفحه فیدلی خودتان بروید.در صورتی که شما قبلا در فایرفاکس خود به گوگل ریدر لاگ-این کرده باشید فیدلی سعی می کند یک سینک بین خود و گوگل ریدر ایجاد کند. اجازه دهید این اتفاق رخ دهد و فیدلی محتویات گودر شما را بخواند. لحظاتی بعد فیدلی تمامی گودر شما را به فرمی جدید و جذب نمایش خواهد داد. در فیدلی گزینه های متعددی می توانید بیابید برای این که شیوه چینش مطالب و نمایش آنها را متحول کنید.

اما فیدلی تنها یک پوسته جذاب برای گودر شما نیست. در ورژن های اخیر ان امکان جدیدی اضافه شده تحت عنوان Feedly Mini . فیدلی مینی همانند یک نوار در زیر صفحات وب ( بسته به تنظیم شما بعضی صفحات یا تمامی صفحات) به نمایش درخواهد آمد و در هر صفحه نکاتی را نشان می دهد:

تعداد دفعاتی که این صفحه در دیگ به اشتراک گذاشته شده ٬ در فرندفید در موردش بحث شده در توییتر به ان ارجاع شده و همچنین در گودر شیر گشته است.همچنین شما می توانید از همینجا این صفحات را به این سرویسها ارسال کنید.

نکته حیرت آور در مورد فیدلی سرعت لود بسیار بالای ان است.همچنین در خود صفحه اولیه و اصلی فیدلی نیز شما می توانید تمامی مطالب را به هرکدام از سرویسهای مربوطه ارسال کنید. یکی از جذابیتهای فیدلی ارسال مطلب به ایمیل افراد است. شخصا ان را تست کردم و سادگی و سرعت بیمانند ان برایم حیرت آور بود.

فیدلی فعلا با توییتر و فرندفید اینتگریت شده. در آینده نزدیک این سرویس قرار است با سرچ گوگل و سایر خدمات دیگر نیز اینتگریت شود. توصیه می کنم حتی برای یکبار هم که شده فیدلی را تست کنید و از ظاهر جذاب و امکانات بیشمار ان و سرعت بالایش لذت ببرید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,209,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: