Loading...

فیس‌بوک ، فرندفید را خرید

فیس‌بوک ، فرندفید را خرید. خبر خیلی ناگهانی بود. اینگونه اخبار معمولا با حواشی و جنجال‌های بسیاری حتی از هفته‌ها قبل از اعلام رسمی خبر همراه است و حتی معمولا از تکذیب‌های سفت و سخت شروع از ناحیه هر دو طرف معامله آغاز می‌شود.اما گویی این‌بار نه فیس‌بوک و نه فرندفید هیچ‌یک علاقه‌ای به بازی‌های رسانه‌ای نداشته و در صفا و صمیمیت کار را تمام کرده‌اند. هنوز هیچ جزئیاتی از این خرید منتشر نشده‌است. تنها برت تیلور یکی از موسسان فرندفید در وبلاگ رسمی این سایت نوشته‌است که کارکرد این سرویس اینترنتی تا زمانی که دو شرکت به یک برنامه‌ریزی بلندمدت برای آینده نرسیده‌اند ، مانند قبل ادامه پیدا خواهد کرد. علاقمندی فیس‌بوک به ایده‌های فرندفید پیش  از این هم با اضافه‌کردن امکان “لایک” به فیدهای کاربران مشخص شده بود، حتی ظاهر فیس‌بوک امروز بیش از هر زمان دیگری به شکل و شمایل فرندفید نزدیک‌تر شده است.در واقع فیس‌بوک با بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر نیازی به کاربران فرندفید ندارد ، بلکه ایده‌های خلاقانه‌ی کسانی که فرندفید را به وجود آورده‌اند برایش ارزشمند است.با تلفیق فرندفید در فیس‌بوک ، پویایی و تحرکی که فیس‌بوک همیشه آرزویش را داشت محقق خواهد شد.

چه بر سر فرندفید می‌آید ؟
این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران این سرویس را به خود مشغول کرده‌است.آیا به صورت یک سرویس مجزا باقی خواهد ماند یا در اکوسیستم فیس‌بوک حل خواهد شد ؟ در حال حاضر این دو بصورت جداگانه فعالیت خواهند کرد اما در درازمدت این احتمال وجود دارد که فیس‌بوک سعی کند قسمت‌هایی از فرندفید را در درون خودش قرار دهد.
همچنین اعلام شده است که API فرندفید بصورت طبیعی به کار خود ادامه خواهد داد.

بیشتر کاربران فرندفید از این فروش ناخشنود هستند !
اولین واکنش از طرف کاربران فرندفید به این اقدام منفی بوده‌است.آنها حق دارند نگران سرویس موردعلاقه‌شان باشند و این که فیس‌بوک قصد دارد چه بلایی سر محیط مجازی موردعلاقه‌شان بیاورد. اگرچه Paul Buchcheit از مدیران ارشد فرندفید تاکید کرده‌است که این شرکت کاربرانش را تنها نخواهد گذارد اما حرفی از برنامه‌های آتی نزده است.

فرندفید شاید به بزرگی و محبوبیت فیس‌بوک نباشد اما ابدا ناشناخته نیست. مدیرانش هر چهار از برنامه‌نویسان ارشد گوگل بوده‌اند که رویای ساخت یک سرویس‌اینترنتی آنها را از بهشت برنامه‌نویسان جدا کرده‌است.Paul Buchheit سازنده و برنامه‌نویس ارشد Gmail بوده‌است. Bret Taylor در طی چهارسال فعالیتش در گوگل ، بیشتر از بیست و پنج پروژه شامل Google Map ، Google Local و Google Maps API را با موفقیت به سرانجام رسانده‌است و در سال ۲۰۰۶ به پاس تلاش‌هایش در موفقیت گوگل، بالاترین نشانی که می‌تواند به یک کارمند گوگل اعطا شود را دریافت کرده‌است.Jim Norris هم مدت چهار سال را در گوگل گذرانده و به عنوان مدیر فنی سرویس نقشه‌ی گوگل انجام وظیفه کرده‌است. نشان Founders’ Award که در سال ۲۰۰۶ به او اهدا شد به تنهایی نمایانگر اهمیت کار او در گوگل می‌باشد و در نهایت Sanjeev Singh که او هم عضو تیم Gmail بوده است و دانش‌آموخته‌ی علوم کامپیوتری از دانشگاه استنفورد می‌باشد.
فیس‌بوک اگرچه بزرگ است ، اما مدیران فرندفید از این شلوغترش را هم قبلا تجربه کرده‌اند …
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,920,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: