Loading...

فاویکون‌ها در گوگل‌خوان

روز پنج‌شنبه گوگل امکان کوچکی را به سرویس فید‌خوان خود موسوم به گوگل ریدر اضافه کرد که براساس این امکان جدید امکان مشاهده‌ی “فاویکون” های سایت‌های مختلف را در کنار گوگل ریدر خواهید داشت.

gReader-logo

گوگل‌ریدر قبلآ در اکانت تویترش از کاربرانش خواسته‌بود که نظراتشان را برای بهبود گوگل‌ریدر بیان کنند، که بر طبق گفته‌ی مسئولان گوگل‌ریدر، مسئله‌ی اضافه‌کردن “فاویکون” ها به نام سایت‌ها در گوگل ریدر بیشترین میزان تقاضا‌ها را از آن خود کرده‌بود. جالب است بدانید که این امکان در زمان ۲۰درصد اضافی‌ای است که گوگل به کارمندانش می‌دهد تا خلاقیت خود را نمایش دهند به وجود آمد. تا‌کنون امکانات زیادی از این مورد به سرویس گوگل اضافه شده‌است. که شاید بتوان گفت مهم‌ترین آنها سرویس شبکه‌ی اجتماعی گوگل موسوم به “اورکات” باشد.

Google-reader

گوگل در این‌مورد هم به کاربر احترام گذاشته است و به کاربران حق انتخاب داده است که این امکان را در صفحه‌ی گوگل‌ریدرشان داشته باشند یا نه. برای فعال کردن این امکان به بخش Settings گوگل ریدرتان بروید،در “تب” Preferences در آخر صفحه تیک گزینه‌ی “Show favicons for subscriptions” را بزنید و کار تمام است!

البته قبلآ کاربران فایرفاکس با افزودن افزونه‌‌ی Better Greader‌ که توسط Gina Trapani ؛از نویسندگان سایت لایف هکر؛ نوشته‌شده بود، ‌می‌توانستند فاویکون‌ سایت‌های مختلف را در گوگل ریدرشان ببینند.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,759,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: