Loading...

شبکه اجتماعی فیس بوک افراد را کندذهن می‌کند

نتایج بررسی‌های جدید دانشگاه ایالتی اوهایو روی ۲۱۹ دانشجوی این مرکز نشان داد، میزان استفاده از شبکه اجتماعی Facebook و مطالعه رابطه عکس دارد و هرچه بیشتر از Facebook استفاده کنید، کمتر سراغ مطالعه مى‌روید و نمره کمتری را دریافت می‌کنید.
در این میان، نویسنده گزارش مربوط به این تحقیقات اعلام کرد که بررسی آن‌ها احتمال رابطه میان استفاده از شبکه اجتماعی Facebook و کاهش میزان مطالعه را بررسی کرده است. اما به طور کلی آنچه که در این زمینه تایید شده، آن است که Facebook در کندذهن‌ شدن افراد تاثیر دارد.
اگر شما از Facebook استفاده کنید و در پی به‌روز کردن صفحات خود و ارتباط با دوستان باشید، به سمت کند‌‌ذهن ‌شدن پیش می‌روید. برای آنکه شما بتوانید با دوستان خود در این شبکه اجتماعی ارتباط برقرار کنید و از اینکه دیگر افراد مطالب شما را مطالعه کنند اطمینان حاصل کنید، مطالب بی‌ارزشی را در این فضا می‌نویسید و مطالب بی‌ارزش نوشته شده توسط دیگران را نیز مطالعه می‌کنید.
طبق آمارهای منتشر شده، ۶۵ درصد دانشجویان دانشگاه اوهایو روزانه یک بار به Facebook سر می‌زنند که در این میان برخی از افراد بیش از یک بار سراغ این سایت اینترنتی می‌روند. این افراد دست‌کم روزانه یک ساعت را در این سایت به سر می‌برند. همچنین، ۷۹ درصد مشترکان سایت Facebook بر این باور بوده‌اند که استفاده از این سایت هیچ تاثیری در روند کاری آن‌ها نداشته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,988,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: