Loading...

فیس‌بوک با همکاری اسکایپ دارای قابلیت چت تصویری می‌شود

مارک زوکربرگ این هفته در سیاتل خبر از یک محصول فوق‌العاده برای فیس‌بوک داد و از گزارش‌گرها برای یک کنفرانس خبری که در ۶ July براگذار خواهد شد دعوت کرد .بنظر این محصول جدید ٬ یک ورژن از چت تصویری Skype قابل اجرا در فیس‌بوک است .

براساس گفته‌ی Michael Arrington از TechCrunch ٬ یک اپ Facebook / Skype قابل نصب برای اضافه کردن یک پنجره اسکایپ به مرورگر وجود دارد .

اضافه کردن چت تصویری اسکایپ یک حرکت بسیار مثبت برای فیس‌بوک است زیرا این یکی از ملزومات یک شبکه اجتماعی به‌شمار می‌آید ٬‌این درحالی است که گوگل هم‌اکنون با Gtalk و البته امکانات عالی video chat در سرویس جدید خود Google +1 این انتظار را در کاربران ایجاد کرده است .

این محصول جدید فیس‌بوک به نظر شامل یک کامپوننت دسکتاپی است و البته هنوز معلوم نیست که باید اسکایپ روی کامپیوتر کاربر نصب باشه یا خیر و اگر نصب است کاربر برای استفاده از آن روی فیس‌بوک باید چیزی دانلود کند یا نه .

فیس‌بوک و اسکایپ هم‌اکنون با هم کارهای مشترک زیادی انجام می‌دهند و خیلی از قابلیت‌های مختلف فیس‌بوک با اسکایپ یکپارچه شده .چیزی که اینجا برای اسکایپ اهمیت دارد ٬‌افزایش کاربرد از آن است ٬ زیرا فیس‌بوک شبکه‌ای با ۷۵۰ میلیون کاربر فعال است در حالی که اسکایپ ۱۷۰ میلیون کاربر دارد.فیس‌بوک هم با این معامله صاحب امکانات بهتر ارتباطی می‌شود که می‌تواند با قابلیت Hangout در گوگل+ رقابت کند .

البته با سابقه‌یی که فیس‌بوک از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی دارد شاید اکثر کاربران در این بار به گوگل اعتماد کنند .

این همکاری نشان از نزدیکی فیس‌بوک و مایکروسافت می‌دهد و حتی ممکن است در آینده فیس‌بوک اسکایپ را از مایکروسافت بخرد .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,863,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: