Loading...

سرگرمی روزجمعه: بازی با وسایل نقلیه

دوباره روز جمعه است و حالا وقت چشم پوشی از برنامه های صفحه گسترده و گزارشها و  هدر دادن  زمان با یک بازی فلش! امروز ما نگاهی به بازی سرگرم کننده پازلی به نام Vehicles   می اندازیم.

وسایل نقلیه

این یک بازی سرگرم کننده با گرافیکی  به سبک کارتونی است که در آن شما وسایل نقلیه را برای حل پازل های  متفاوت به حرکت در می آورید.

شما با توجه به شرایط مختلف پازل ها، وسایل نقلیه را با کلیک بر روی آنها را با ماوس خود به حرکت در می آورید.

به شما یک راهنمایی کلی در مورد نحوه انجام هر مرحله نشان داده می شود. شما باید به صورت راهبردی وسایل نقلیه  را طوری در صفحه پارک کنید که وسایل نقلیه با رنگ مشکی را ازصحنه بیرون انداختهو شکست دهید.

با  پیشرفت بازی و رفتن به مراحل بالاتر ، این کار سخت تر و چالش برانگیز می شود و اگر دوست داشته باشید ، می توانید بازی را در دفعات بعد از هر مرحله ای که به آن رسیده اید یا مراحل پایین تر شروع کنید.

از آنجا که روزجمعه است ، و شما از کار خود خسته اید،بازی Vehicles  می تواند برای شما یک تفریح و سرگرمی هیجان انگیز باشد که می تواند ذهن شما را از کار و استرس های آن دور کرده و زمان برای شما تا رسیدن به وقت تعطیلی و شروع تعطیلات آخر هفته به سرعت سپری شود!

بازی کردن Vehicles در سایت  FreeWebArcade

منبع:howtogeek
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,888,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: