Loading...

امکانات جدید در کامنتهای وردپرس

لحظاتی قبل سرویس وردپرس.کام از امکانات جدید خود در قسمت مدیریت کامنتهای وبلاگها خبر داد. زین پس وبلاگهایی که بر روی وردپرس.کام قرار دارند می توانند از این امکانات استفاده کنند. ابتدا باید به داشبورد وبلاگتان بروید و سپس به قسمت «تنظیمات» و از آنجا به قسمت «گفتگوها». حال به این گزینه توجه کنید    Other comment settings

۱- Enable comments [x] levels deep : در اینجا می توانید کامنتهایی را که خوانندگان شما بین خودشان تبادل می کنند مدیریت کنید.مثلا. کاربر ۱ کامنتی می گذارد و کاربر ۲ در جواب او کامنت می دهد و کاربر ۳ به هر دو این افراد پاسخ می دهد.این گزینه این سه جواب را زیر هم و به صورتی که کاملا مشخص باشد می چیند.برای مثال من این امکان را فعال کردم و شما می توانید در کامنتهای همین مطلب ان را تست کنید.

۲- Break comments into pages with [x] comments per page and the [first or last] page displayed by default : در این قسمت شما مشخص می کنید که تعداد کامنتهای نمایش داده شده در هر صفحه چقدر باشد.مثلا من ان را بر روی ۲۰ کامنت تنظیم کردم.از کامنتهای ۲۱ به بعد در صفحه دوم نشان داده خواهند شد این امکان بخصوص برای وبلاگهایی که کامنتهای زیادی دارند بسیار مفید است..همچنین می توانید در همینجا مشخص کنید که کدام صفحه کامنتها بالاتر باشد.اولین صفحه یا اخرین صفحه (مخصوص وبلاگهایی با چندین صفحه کامنت در هر پست).

۳- Comments should be displayed with the [newer or older] comments at the top of each page :می توانید در اینجا مشخص کنید که اولین کامنتی که نمایش داده میشود قدیمی ترین کامنت باشد یا جدیدترین ان. مثلا من ان را بر روی جدیدترین تنظیم کردم.یعنی آخرین کامنت در بالاترین جا نمایش داده خواهد شد.

این سه امکان جدید مدتها بود که جای خالیش احساس می شد. از کامنت گذاشتن در وبلاگهای وردپرس.کام لذت ببرید.




لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,691,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: