Loading...

امکان ساخت وب سایت برای کاربران پرشین گیگ

یکی از سایت‌های فارسی زبانی که به کاربران امکان بارگذاری فایلهای‌‌شان را می‌دهد سایت پرشین گیگ می‌باشد. سایت پرشین گیگ که از مدتها پیش دایر شده به شما اجازه می‌دهد که فایلهای‌تان را تا حجم ۱۰۰ مگابایت در آنجا بارگزاری کنید. به تازگی این سایت امکان ساخت یک سایت را با چندین صفحه مختلف به شما می‌دهد البته هنوز این امکان در مرحله بتا می‌باشد.
ساخت یک حساب کاربری آزاد نیست و شما می‌بایست از طرف یکی از اعضای سایت دعوتنامه دریافت کنید تا بتوانید از امکان بارگذاری فایل تا حجم ۱۰۰ مگ و ساخت یک صفحه شخصی استفاده کنید.

برای ساخت یک سایت بعد از وارد شدن به حساب‌تان بر روی وبسایت کلیک کنید. در میان قالبهای پیش فرض قالب دلخواه خودتان را انتخاب و سپس بر روی صفحه جدید در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

2

پنجره‌ای باز می‌شود که در آنجا گزینه صفحه عادی را انتخاب می‌کنید. صفحه عادی تنها گزینه‌ى وارد شده در این قسمت است و به نظر گزینه‌های دیگری بنا به نوع و محتوا مثل گالری عکس و غیره نیز در نظر گرفته شده است و اضافه می‌شود. در حال حاضر صفحه انتخابی شما فقط می‌تواند عادی باشد که در آن محتوای متن و عکس به صورت ساده  قرار گرفته شود. بعد از انتخاب این گزینه و تایید آن صفحه شما ساخته می‌شود.
محیط بصری سایت شما در پایین صفحه نمایش داده می‌شود که شما عنوان بنر و تیتر و محتوا و هر چیز دیگری که برای‌تان مشخص شده است را می‌توانید تغییر دهید. بعد از انجام تغییرات روی ذخیره و بازسازی کلیک کنید تا تغییرات انجام شود.

4

31

 

این صفحه با آدرس پیوند index صفحه اصلی و سایت شما خواهد شد و صفحه‌های دیگری که بسازید زیرمجموعه آن خواهد بود.

امیدواریم مسئولان سایت به زودی قالب‌های پیش فرض بیشتر و جذاب‌تری را اضافه کنند و این امکان را نیز برای دوستانی که کد نویسی html , css  آشنا هستند نیز فراهم کنند تا بتوانند قالب مورد پسند خود را به سلیقه خود تغییر دهند و همانطور که در بالا اشاره کردم در میان گزینه‌های انتخابی برای ساخت صفحه، صفحه‌های دیگری با ویژگی گالری عکس و ویدیو و وبلاگ اضافه شود تا به این ترتیب سایت از جهت ظاهری و محتوا کم و کسری نداشته باشد.
من امروز بعد از باخبر شدن از این امکان جدید سایت پرشین گیگ سایتی به اسم پریانا ساختم که در این آدرس قابل مشاهده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,102,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: