Loading...

امکان جدید فیس بوک: ابزاری در خدمت خانواده های ایرانی

تاکنون استفاده از فیس بوک بیشتر حالت فردی یا به همراه دوستان داشت. اکنون با اضافه شدن امکانی جدید تمامی اعضاء یک خانواده ایرانی نیز می توانند از امکانات جالب فیس بوک در کنار هم استفاده کنند.

ابتدا شما باید اکانتی در فیس بوک داشته باشید. سپس باید به این لینک بروید. در اینجا برای صفحه مربوط به خانواده خود نامی برگزینید(طبعا به صورت پیش فرض نام خانوادگی شما عنوان این صفحه خانوادگی خواهد بود که البته قابل تغییر است).

create_group

در مرحله دوم: اعضا خانواده خود را که هم اکنون عضو فیس بوک هستند به این صفحه دعوت می کنید.

در مرحله سوم: کسانی که هنوز عضو نیستند را نیز می توانید به فیس بوک و ان صفحه از فیس بوک دعوت کنید.

در پایان بر روی عبارت creat group کلیک می کنید. کار تمام شد!

اکنون شما در یک محیط «خصوصی» و «امن» بدون دسترسی دیگران٬ می توانید مطالب خصوصی-خانوادگی شامل متن تصویر ویدیو و … را با فقط اعضای خانواده در این صفحه٬ به اشتراک بگذارید. کماکان شما می توانید همزمان در خارج از این صفحه با سایرین (اعم از دوستان و همکاران و …) تعامل داشته باشید.

این امکان جدید بنظرم بسیار جالب و خوب است و می تواند خانواده های ایرانی را به استفاده از فیس بوک ترغیب کند و احیانا ترس احتمالی از مضرات اینترنت و سایتهای «شبکه اجتماعی» را بیش از پیش کاهش دهد. این امکان بخصوص برای افرادی که اعضا خانوده شان در خارج از کشور بسر می برند و یا حتی در داخل٬ در شهرهای متعدد پراکنده اند می تواند بسیار جذاب باشد.

نکته: کسانی که تاکنون سعی می کردند اینترنت و بخصوص شبکه های اجتماعی را بعنوان دشمنان «خانواده» معرفی کنند٬ اکنون با مشکلی جدید مواجه شده اند:

فیس بوک در خدمت خانوده ایرانی

http://www.facebook.com/family/create_group.php

 نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,459,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: