Loading...

امتیاز دوربین گلکسی زد فلیپ سامسونگ در DxOMark مشخص شد

Galaxy Z Flip

تازه‌ترین گوشی منعطف سامسونگ تحت آزمون‌های DxOMark قرار گرفت. با انجام این تست‌ها، دوربین گلکسی زد فلیپ – Galaxy Z Flip در مجموع  ۱۰۵ امتیاز کسب کرد.

 

امتیاز دوربین سامسونگ گلکسی زد فلیپ برای فیلم‌برداری، ۹۶ بود؛ اما در زمینه عکاسی موفق به کسب ۱۰۹ امتیاز شد تا در مجموع، رتبه بیست و هفتم جدول DxOMark را تصاحب کند. البته این یک گوشی متمرکز بر قابلیت‌های دوربین نیست؛ پس چنین عملکردی نمی‌تواند ناامیدکننده باشد.

دوربین گلکسی زد فلیپ سامسونگ

بر اساس نتایج، دوربین اصلی Galaxy Z Flip تصاویر را با رنگ مطلوب ثبت می‌کند؛ ضمن اینکه دامنه دینامیک بالا و کنترل خوبی روی نویز دارد. در عکس‌های فوق عریض گرفته شده، اندکی اعوجاج دیده می‌شود؛ ولی با وجود این، عملکردش خوب است.

فوکوس خودکار نیز دقت بالایی دارد؛ هرچند که در قیاس با دیگر گوشی های رده بالا، کندتر عمل می‌کند. متاسفانه در این موبایل منعطف، دوربین تله‌فوتو وجود ندارد تا توانایی بزرگ‌نمایی را افزایش دهد.
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: