Loading...

گزارش درآمد مالی اچ‌تی‌سی نشان می‌دهد که این شرکت هم‌چنان درحال سقوط است

درآمد اچ‌تی‌سی

جدیدترین گزارش مالی شرکت اچ‌تی‌سی نشان می‌دهد که درآمد این شرکت در فوریه 2020 حدود 14 میلیون دلار بوده است. با مشاهده این آمار و مقایسه آن با آمار سال گذشته، به راحتی می‌توان متوجه شد که درآمد اچ‌تیِ‌سی نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 33 درصد و نسبت به ماه ژانویه 12 درصد کاهش یافته است. با توجه به این آمار، به نظر می‌رسد که سیر سقوط درآمد این شرکت تایوانی هم‌چنان ادامه دارد.

شاید گفتن این حرف بسیار سخت باشد که ما دیگر اچ‌تی‌سی را فراموش کرده‌ایم. البته، این شرکت در ماه گذشته با معرفی تلفن پایین‌رده Wildfire R70 در بازار هند و تایلند، تلاش‌های خود را برای بقا در بازار وسیع و بی‌رحم تلفن‌های هوشمند انجام داد. اما باید منتظر ماند و دید که اچ‌تی‌سی با معرفی تلفن‌های جدید خود در آینده، قصد ورود جدی به این بازار را خواهد داشت یا خیر. البته، چنین امری باعث می‌شود که گزارش‌های مالی این شرکت نیز روند مثبتی را به خود ببینند.

به‌زودی نیز گزارش مالی شرکت اچ‌تی‌سی در سال 2019 منتشر می‌شود. هرچند، ما با مشاهده درآمد این شرکت تا تاریخ 6 ژانویه، انتظار نداریم که آمار شگفت‌انگیزی را از گزارش سالیانه این شرکت شاهد باشیم.

نوشته گزارش درآمد مالی اچ‌تی‌سی نشان می‌دهد که این شرکت هم‌چنان درحال سقوط است اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,687,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: