Loading...

این ربات همبرگر زن 150 ساندویچ در دقیقه درست می‌کند!

ربات همبرگر زن

ربات‌ها به زودی به همه صنایع و مشاغل راه پیدا خواهند کرد. ربات همبرگر زن Flippy شرکت Miso Robotics متاسفانه هم‌اکنون جایگزین نیروی کار واقعی شده و عده‌ای را بیکار کرده است.

 

پیش‌بینی شده با پیش‌روی در زمان، افراد زیادی شغلشان را از دست خواهند داد؛ استفاده از ربات به عنوان نیرویی کاری بدون احساس، با توانایی کار به صورت مستمر و بدون توقف، سودآوری بسیار زیادی برای شرکت‌ها دارد. دستیارهای هوشمند و ربات‌ها رفته رفته جایگزین کارکنان خواهند شد. با رونمایی از یک ربات همبرگر زن اکنون زنگ خطر برای ساندویچ زن‌ها به صدا در آمده است!

این ربات 3 دلار در دقیقه هزینه داشته و از طرفی در هر دقیقه 150 ساندویچ درست می‌کند! طبیعی است هر صاحب فست فودی به جایگزین کردن آن با ساندویچ زن‌های کنونی خود فکر کند! ربات Flippy توسط Miso Robotics ساخته شده است، شرکتی که چهار سال از تاسیس آن می‌گذرد. این ربات می‌تواند با سرعتی بسیار بالاتر از انسان، با همان کیفیت نیروی کار واقعی، ساندویچ درست‌ کند.

 
 لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,988,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: