Loading...

دزدگیر اینترنتی

داستان عدم رعایت کپی رایت در وبلاگ ها و وبسایت های ایرانی ابدا تازه نیست. مسلما هیچ کس از کپی شدن نوشته ها و مطالبش آن هم بدون لینک به منبع اصلی خوشحال نمی شود. از طرف دیگر هر چه که ساختن یک وبلاگ با امکانات بهتر ، آسانتر می شود این کپی کاری ها هم رشد بیشتری پیدا می کند.

chp_copyrigt_symjpg

اگر چه مشکل کپی شدن محتویات اینترنتی منحصر به ایران نیست اما نبود یا ضعف راه های قانونی برای جلوگیری و مجازات خاطیان باعث می شود که عملا نتوانیم جلوی این کار را بگیریم.با این همه شاید بخواهید بدانید چه کسانی از مطالب اخیر شما در وبلاگ یا وبسایتشان استفاده کرده اند. بلاگنوشت مدتی قبل در نوشته ای با همین عنوان (که در اینجا می توانید بخوانید) یک سایت را برای این کار معرفی کرده بودند که البته فقط ۱۰ نتیجه را بصورت رایگان نشان می دهد و برای مطلع شدن از باقی موارد باید هزینه ای را پرداخت کنید.

copygator

و اما سایتی که امروز معرفی خواهیم کرد مشابه CopyScape است با این تفاوت که رایگان می باشد. CopyGator یک سرویس آنلاین است که با کنترل کردن خوراک RSS وبلاگها سرقت شدن محتوای وبلاگتان را به شما اطلاع میدهد.تنها کافیست آدرس وبلاگ خود را در بالای صفحه وارد کنید تا به سرعت لینک، تاریخ و درصد شباهت ِ مطلب کپی شده به مطالب وبلاگتان را به شما نمایش دهد. CopyGator این کار را با بررسی نزدیک از سه میلیون فید وبلاگ انجام میدهد و تاکنون مختصات بیشتر از ۱۶۲میلیون نوشته را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره دارد.


screenshot11

در صورتی که فید وبلاگ شما در دیتابیس سایت ثبت نشده است می توانید فید خودتان را به سایت اضافه کنید.اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کار این سایت را می توانید در اینجا بخوانید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,956,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: