Loading...

دانلود کنید: ویندوز 7 نسخه RC1

windows7100_01.jpg

از ساعتی پیش نامزد نسخه نهایی ویندوز 7 برای دانلود در دسترس قرار گرفت. و از امروز می توانید یک سال به صورت رایگان از آن استفاده کنید. مایکروسافت اعلام کرد که از تاریخ اول ژوئن 2010 این ویندوز هر دو ساعت یک بار به طور خودکار Shut Down می شود. بنابراین مجبورید که آن را با نسخه اصلی جایگزین کنید.  
 
به علت هجوم کاربران برای دانلود ویندوز هفت، سرورهای مایکروسافت باز هم دچار اختلال شده اند و بهتر است که عجله نکنید و کمی برای دانلود صبر کنید. محدودیتی در تعداد دانلود ها و شماره سریال ها وجود ندارد.  
 
ضمنا فراموش نکنید که مطلب پنج نکته که باید قبل از نصب ویندوز هفت نسخه RC1 بدانید، را مطالعه کنید.

 

دانلود کنید: ویندوز 7 نسخه RC1 از سایت مایکروسافت

 

به روز رسانی:  
متاسفانه اینطور به نظر می رسد که مایکروسافت ایران را مشمول تحریم کرده و امکان دانلود این نسخه از ویندوز با آی پی ایران وجود ندارد. تعداد زیادی از خوانندگان هم در بخش نظرات به این موضوع اشاره کرده اند و برخی دیگر هم روش هایی را برای دانلود پیشنهاد داده اند. البته سایت ها مختلفی هم این نسخه از ویندوز را برای دانلود قرار داده اند. اما از آنجایی که احتمال مشکل دار بودن آنها وجود دارد از معرفی منبع های ثانوی معذوریم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,362,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: