Loading...

بیش از ۸۰ درصد کاربران فعال تلگرام هویت ایرانی دارند!

مسئولین دولتی ماه‌هاست به دلیل حضور بیش از پیش کاربران ایرانی در پیام رسان تلگرام حساس شده‌اند و به دنبال راهی هستند تا انحصار این پیام رسان خارجی را بشکنند و مردم را به سمت و سوی پیام رسان‌های داخلی سوق دهند ولی تابحال موفقیت چندانی نصیب پیام رسان‌های داخلی نشده است و در جدیدترین بررسی‌های انجام شده مشخص شده است که تلگرام برخلاف ادعاهای مدیران آن، شدیدا به ایرانی‌ها وابسته است، بلکه بیش از ۸۰ درصد کاربران فعال آن را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند.

به گزارش آی‌تی‌رسان، حضور کاربران ایرانی در پیام رسان تلگرام به قدری زیاد شده است که مسئولان این پیام رسان به این موضوع پی برده و البته در یک اقدامی عجیب، این حضور حداکثری را نادیده می‌گیرند ولی خبر فیلترینگ این پیام رسان در ایران می‌تواند یک ضرر هنگفت به تلگرام زده و مشکلات فراوانی را برای آن‌ها بوجود بیاورد.

طبق جدیدترین تحقیقی که توسط یک گروه انجام شده است، بیش از ۸۰ درصد کاربران فعال تلگرام، ایرانی‌ها هستند که سهم تهرانی‌ها در این بین بیش از استان‌های دیگر بوده که دلیل آن جمعیت بالای این استان نیز هست. نکته جالب دیگر در مورد نتایج این نظرسنجی گذران وقت ۵ تا ۹ ساعته ایرانی‌ها در این پیام رسان خارجی است.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد در صورتی که دسترسی کاربران ایرانی به این پیام رسان قطع شود، قطعا تلگرام با بحران بزرگی روبرو خواهد شد و بسیاری از برنامه‌های مالی این شرکت در هاله‌ای از ابهام قرار خوهد گرفت. گفتنی است که تلگرام در روزهای اخیر با مشکل فیلترینگ در روسیه نیز مواجه شده ولی تاثیر چندانی در روند استفاده از این پیام رسان نداشته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: