Loading...

غیرفعال کردن SearchWiki در جستجوهای گوگل

بالاخره صفحه تنظیمات جستجوی گوگل گزینه‌ای را برای غیرفعال کردن SearchWiki در نظر گرفت. این سرویس که در اواخر سال ۲۰۰۸ معرفی شد به کاربران اجازه میداد تا نتایج جستجو را علامت‌گذاری کنند و جستجو‌های مورد علاقه خود را به ابتدای لیست جستجو انتقال دهند یا جستجوهای نامرتب را از لیست جستجو‌ها حذف کنند، در این سرویس امکان اضافه کردن توضیحات در مورد جستجوی انجام شده نیز گنجانده شده بود. عده‌ای از کاربران و منتقدان اینترنت که این سرویس را مناسب نمی‌دانستند خواهان گزینه‌ای برای برداشتن این امکان از کنار جستجو‌ها بودند ولی گوگل تا امروز این امکان را در اختیار کاربران قرار نداده بود.

hide-searchwiki

بعد از تنظیم کردن این گزینه می‌توانید گوگل را مانند قبل بدون علامت‌های مربوط به SearchWiki ببینید.

searchwiki

طبق گفته مسئولان گوگل ۴۰٪ جستجوهای انجام شده توسط کاربران، جستجوهای تکراری بوده است. این سرویس به این منظور راه اندازی شده است تا کاربران در جستجوهای تکراری خود سریعتر به سایت‌هایی که اطلاعات مورد نظر خود را در آن‌ها یافته‌اند دسترسی پیدا کنند یا سایت‌هایی را که اطلاعات کارآمد در مورد جستجوی انجام شده برای آن‌ها نداشته است را دیگر مشاهده نکنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,361,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: