Loading...

دیگو، خوشمزه‌تر از خوشمزه!

در بین سایت‌های لینک‌دهی جمعی خارجی، دلیشس بیشتر از همه بین کاربران ایرانی طرفدار دارد. اما بد نیست، گاهی جایگزین‌هایی را هم تست کنیم، به خصوص که دسترسی به دلیشس برای بسیاری از مشترکان ممکن نیست!

امروز فرصتی پیش آمد و توانستم Diigo را تست کنم، Diigo همه همه خصوصیات خوب دلیشس را دارد، یعنی می‌توانید خیلی راحت به صفحات جالب وب با Diigo لینک بدهید. و یک لینکدونی یا «لینک‌رول» برای نمایش لینک‌های جالبی در وبلاگتان بسازید، خروجی فید خوبی هم دارد.

اما امکانات و ویژگی‌هایی که Diigo دارد، فراتر از اینهاست. برای تست کردن امکانات Diigo بهتر است، اول در آن ثبت‌نام کنید و بعد تولبار آن را نصب کنید تا خودتان شاهد ویژگی‌های خوبی آن باشید.

به صورت خلاصه می توان گفت که Diigo لینک‌دهی را هم از لحاظ شخصی و هم از لحاظ اجتماعی، بسیار پیشرفته‌تر می‌کند:

۱- لینک دادن: کافی است روی آیکون آن در تولبار کلیک کنید، پنجره‌ای که به سرعت باز می‌شود، ما را یاد دلیشس می‌اندازد:

۲- با Diigo می‌توانید، جملات کلیدی یک صفحه اینترنتی را «های‌لایت» کنید، تا هم خودتان در بازدید احتمالی بعدی، ان جملات را گم نکنید و هم دوستان شما در Diigo متوجه آن عبارات کلیدی شوند. برای نخست با موس، جملات مورد نظر را انتخاب کنید و بعد روی آیکون های‌لایت در تولبار کلیک کنید.

۳- با Diigo می‌توانید، نظر خود را در مورد یک مطالب یک صفحه بنویسید، این نظر را می‌توانید به صورت خصوصی منتشر کنید یا به طور عمومی.

۴- با Diigo می‌شود، به آسانی لینک یک صفحه را به توییتر و فیس‌بوک فرستاد.

۵- با Diigo می‌شود، لینک یک صفحه را برای دوستان ایمیل کرد.

۶- با Diigo می‌شود، لینک یک صفحه را به وبلاگ ارسال کرد.

۷- با Diigo می‌شود، برای سایر دوستان در Diigo پیام خصوصی فرستاد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,288,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: