Loading...

گوگل Duo به شما امکان می‌دهد حتی با افرادی که این اپلیکشین را ندارند هم تماس تصویری بگیرید

Duo نام برنامه تماس ویدیویی گوگل است که نظر می‌رسد این غول فناوری قصد دارد آوازه نام آن را به تمام دنیا برساند. اما چگونه؟ گوگل و دیگر شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا، همواره با شگفت زده کردن کاربران و ارایه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری جذاب، مخاطبان خود را شکار می‌کنند و این بار نوبت «دو» است.

برنامه‌ای که شما می‌توانید توسط آن با هر کسی تماس تصویری داشته باشید حتی اگر طرف مقابل این برنامه را بر روی دستگاه خود نداشته و در آن ثبت نام نیز نکرده باشد. Duo نیز مانند دیگر اپلیکیشن‌های ارتباطی کار می‌کند به جز اینکه در انتهای تماس اگر طرف شما برنامه را نصب نکرده باشد، درخواستی مبنی بر نصب دو دریافت می‌کند. البته گزینه رد تماس نیز در اختیار طرف مقابل وجود دارد و در صورت تمایل می‌تواند به تماس شما پاسخ ندهد.

google duo

اپلیکیشن Duo این خدمت جالبش را تنها به دارندگان گوشی‌های اندرویدی ارائه می‌دهد. اگر از کاربران آی‌فون هستند، مجبورید اول برنامه را نصب کنید. البته شما قادرید تماس‌های متنوع تری نیز بگیرید ولی هنوز، کاملا درباره آنها توضیح داده نشده است.

اما در این ماجرا ما باید از اپلیکیشن پیش‌نمایش پیام (App Preview Messaging) سپاسگزار باشیم که با پشتیبانی از پیام‌رسان‌ها، به کاربران اندروید این اجازه را می‌دهد تا اگر هنوز برنامه را نصب نکرده‌اند، بتوانند از آن استفاده کنند. البته برنامه هوشمند پیام‌های گوگل با نام Allo از بدو عرضه از پشتیبانی اپلیکیشن پیش‌نمایش پیام برخوردار بود اما طراحی آن برای رساندن پیام به افراد فاقد اپلیکیشن کمی دشوار و سنگین به‌نظر می‌رسید. حال با عرضه آخرین نسخه از Duo این مشکل نه تنها مرتفع شده، بلکه کیفیت و قابلیت‌های بیشتری نیز در اختیار شما گذاشته شده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,088,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: