Loading...

عرضه به‌روزرسانی توسط گوگل برای رفع مشکل شنیدن صدا هنگام مکالمه با پیکسل ۲

گوشی‌های پیکسل 2 از زمان عرضه مشکلات گوناگونی داشته‌اند و این روند همچنان هم ادامه دارد، اما نکته مثبت قضیه این بوده که گوگل از تمامی این مشکلات خبر دارد و در صدد رفع آن‌هاست. یکی از این مشکلات مربوط به شنیدن صدایی ناخوشایند به هنگام برقراری مکالمه تلفنی است.

پیکسل 2

در پستی که بر روی انجمن کاربران پیکسل و توسط Orrin، مدیر این انجمن، منتشر شده، اعلام گردیده است که گوگل برای رفع این مشکل در هفته‌های پیش رو یک به‌روزرسانی برای کاربران عرضه خواهد کرد. در این پست آمده:

در هفته‌های پیش رو آپدیتی ارائه خواهیم کرد که صدای ناخوشایند پخش شده به هنگام برقراری تماس را بر روی برخی از دستگاه‌های پیکسل 2 حل می‌کند.

البته تاریخ مشخصی برای انتشار این به‌روزرسانی ذکر نشده و کاربران همچنان باید منتظر بمانند. چندی پیش گوگل مشکل شنیدن صدای کلیک مانندی را در پیکسل 2 حل کرده بود. خوشبختانه به‌روزرسانی مذکور علاوه‌بر حل مشکل صدای پخش شده به هنگام مکالمه تلفنی، برخی دیگر از مشکلات پیکسل 2 را نیز حل خواهد کرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,147,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: