Loading...

اپل گوشی هوشمند آی‌فون X را تنها در طی ۳ تا ۴ هفته تحویل خریدار می‌دهد!

شرکت اپل گوشی هوشمند آی‌فون X را که یکی از خبرسازترین گجت‌های این روزهاست، زودتر از موعد تحویل خریدار می‌دهد.

گزارش‌هایی از عرضه نامناسب این گوشی هوشمند در بسیاری از وب‌سایت‌ها منتشر شد و بسیاری از خبرگزاری‌ها دسترسی به این دستگاه را سخت می‌دانستند، ولی این‌بار اپل با خبرهای خوش طرفداران خود را خوشحال کرد. اگر همین حالا آی‌فون X را از وب‌سایت رسمی اپل سفارش دهید، دیوایس شما ظرف 3 تا 4 هفته تحویل داده می‌شود. به این معنا که قبل از اواخر نوامبر و یا اولین روزهای دسامبر، آی‌فون X در دستان شما خواهد بود. این خبر، خوشحالی بسیاری از کاربران را در پی داشته چراکه چند روز پیش خبر تحویل این هندست در 5 تا 6 هفته منتشر شده بود.

آی‌فون X

تحویل 3 تا 4 هفته‌ای در حال حاضر در دسترس است و اهمیتی ندارد آی‌فون X شما چه خصوصیاتی داشته باشد، نقره‌ای یا خاکستری باشد و یا ظرفیت حافظه 64 یا 256 گیگابایتی داشته باشد. برای دریافت دستگاه خود حتی اپراتوری که از آن سرویس دریافت می‌کنید نیز اهمیتی ندارد و تنها با ثبت سفارش خود در سایت رسمی اپل می‌توانید در زمان نسبتا کوتاهی به محصول خود دسترسی پیدا کنید.




لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,268,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: