Loading...

اپل یکی از مهندسین خود را به دلیل انتشار ویدیوی آی‌فون X توسط دخترش اخراج کرد

در پی ویدیویی از آی‌فون X که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شد، کمپانی اپل یکی از مهندسین خود را اخراج کرد. دلیل این تصمیم هم این بود که دختر این مهندس با انتشار این ویدیو در یوتیوب قوانین اپل را زیر پا گذاشته است.

هر چند نام کامل این مهندس اپل مشخص نیست اما دختر او بروک پترسون نام دارد. اپل از بروک خواست این ویدیو را حذف کند. بروک نیز بلافاصله خواسته اپل را انجام داد اما کار از کار گذشته بود و این کلیپ بازدیدکننده زیادی داشت. توجه داشته باشید که این ویدیو چیزی بیش‌تر از نمایش کار با آی‌فون X بود.

آی‌فون X

این گوشی متعلق به یکی از کارمندان اپل بود و کدهای QR مخصوصی بر روی آن به چشم می‌خورد که احتمالا به همین طریق دسترسی افراد خاص به این گوشی فراهم می‌شد. برنامه Note نیز در این گوشی وجود داشت که اسم رمز احتمالی پروژه‌های آینده اپل در آن به چشم می‌خورد. بروک با انتشار این ویدیو چاره‌‌ای به جز اخراج پدرش را برای اپل باقی نگذاشت. اگر اپل به شیوه دیگری به این مسئله واکنش نشان می‌داد قطعا افکار عمومی در خصوص امنیت کوپرتینو دچار تردیدهایی می‌شد.

البته نباید بروک را تنها مقصر این قضیه دانست. مطمئنا این مهندس نیز باید می‌دانست که نباید اجازه دسترسی به آی‌فون X را به دخترش می‌داد. بروک پترسون در ویدیو جدید خود با ابراز پشیمانی و اندوه از این واقعه می‌گوید:

در پایان روز، زمانی‌که شما برای اپل کار می‌کنید مهم نیست که چقدر شخص خوبی باشید. اگر قوانین را زیر پا بگذارید آن‌ها این موضوع را تحمل نخواهند کرد.

بروک در این ویدیو جزییات فیلم‌برداری و هدف خود از این کار را توضیح می‌دهد. بروک ادعا می‌کند که در زمان انتشار کلیپ شخصی او را ندیده و می‌گوید این کلیپ را فقط برای سرگرمی منتشر کرده است؛ چراکه ویدیو ساختن را دوست دارد. او می‌گوید که هیچ اطلاعی از نقض قانون نداشته اما به ناچار پدرش مسئولیت کامل اتفاقاتی را که رخ داده به گردن گرفته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,863,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: