Loading...

گوگل فضای ذخیره‌سازی ابری نامحدود تصاویر را برای کاربران پیکسل درنظر گرفته است

گوگل وجود حافظه ابری نامحدود مخصوص تصویر/ویدیو با رزولوشن کامل و به‌صورت مادام‌العمر را برای صاحبان نسخه اولیه گوشی پیکسل تایید کرد.

از آن‌جایی‌که مشخص شده حافظه ذخیره‌سازی رایگان و نامحدود تصاویر و ویدیوها با کیفیت اصلی برای مالکین گوشی پیکسل 2 دارای محدودیت زمانی است (در انتهای سال 2020 به اتمام می‌رسد)، برخی از افراد با گوشی‌های پیکسل اصلی نگران شده‌اند که آیا محدودیت مشابهی برای دستگاه‌های آن‌ها وجود دارد؟

خوشبختانه در حال حاضر گوگل به‌صورت رسمی تایید کرده که چنین محدودیتی در مورد گوشی‌های پیکسل نسل قبل وجود ندارد.

برای کسانی که آگاه نیستند، سرویس فضای ابری گوگل Photos به کاربران امکان ذخیره‌سازی تصاویر و ویدیوهایشان را به دو شکل با کیفیت‌ اصلی و با کیفیت‌ بالا می‌دهد که ذخیره‌سازی با کیفیت‌ بالا به‌صورت مادام‌العمر رایگان است. اما کسانی که کیفیت‌ اصلی را انتخاب می‌کنند، بایستی پس از رسیدن به سقف محدودیت ذخیره‌سازی نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,061,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: