Loading...

در iOS 11 می‌توانید بدون استفاده از دکمه پاور، آی‌فون یا آی‌پد خود را خاموش کنید

اگر فرض کنیم بنابر دلایلی نمی‌توانید از هیچ کدام از دکمه‌های فیزیکی آی‌پد خود استفاده کنید، یا اگر دکمه پاور آی‌فونتان از کار افتاده باشد، شما قادر به خاموش کردن دستگاه خود نبوده و فشار دادن دکمه هوم هم کمکی به شما نمی‌کند. بعد از حذف شدن دکمه مکانیکی هوم از آی‌فون 7، برای ریست کردن دستگاه باید دکمه پاور و کم کردن صدا را همزمان به مدت 3 ثانیه فشار دهید. البته ما فرض می‌کنیم که این راهکار هم قابل انجام نباشد.

آیا راهی وجود دارد که بتوان آی‌فون یا آی‌پد را بدون استفاده از دکمه فیزیکی خاموش کرد؟ خب، شما می‌توانید آنقدر از تلفن‌تان استفاده کنید تا شارژ آن تمام شده و خود به خود خاموش شود، ولی قطعا این یک راه حل کاربردی نیست. با این حال، در iOS 11 یک روش متداول نرم‌افزاری برای خاموش کردن دستگاه وجود دارد.

iOS 11

همانطور که می‌بینید، در این روش شما می‌توانید با رفتن به Setting، قسمت General و انتخاب گزینه Shut Down که با رنگ آبی نوشته شده، بدون استفاده از دکمه فیزیکی تلفن خود را خاموش کنید.

علاوه‌بر شکستگی یا خرابی دکمه‌های فیزیکی، شاید بنابر دلیلی نتوانید از آن‌ها استفاده کنید. به هر دلیلی اگر نتوانستید آی‌فون یا آی‌پد خود را به روش معمولی خاموش کنید، به یاد داشته باشید که با دریافت iOS 11 می‌توانید با چند مرحله آسانی که در بالا ذکر کردیم، تلفن خود را خاموش کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,395,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: