Loading...

کسب سهم ۱ درصدی گلکسی نوت ۸ از بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی

چهار هفته از عرضه گلکسی نوت 8 توسط سامسونگ زمان می‌گذرد و این محصول در حال فتح آمارهای مختلف در زمینه گوشی‌های هوشمند است. به گزارش AppBrain، قیمت این دستگاه مشتری‌ها را از خرید آن منصرف نکرده و در حال حاضر 1 درصد فروش گوشی‌های اندرویدی در تصرف این محصول است.

در کشور سازنده، یعنی کره جنوبی، این گوشی سهمی 1.7 درصدی از فروش دارد و در رتبه هفدهم معروف‌ترین گوشی‌ها قرار دارد. در استرالیا و آمریکا این مقدار به یک درصد می‌رسد؛ آن هم در صورتی‌که فروش گلکسی نوت 8 در استرالیا با وقفه‌ای یک هفته‌ای نسبت به دیگر کشورها آغاز شده است.

برای مقایسه می‌توان به فروش گلکسی S8 و S8 پلاس اشاره کرد که بعد از گذشت شش ماه از عرضه آن‌ها، تنها 5 تا 6 درصد بازار را در اختیار دارند. با وجود این‌که فبلت پرچم‌دار سامسونگ کار خود را هم‌زمان با دیگر کشورها در اروپا نیز آغاز کرده، اما اقبال عمومی نسبت به آن در مقایسه با دیگر مناطق کمتر بوده است. فروش در کانادا هم به همین صورت و کمتر از 1 درصد بازار است.

گلکسی نوت 8

با نگاهی به آمارها ناگزیر باید اشاره‌ای نیز به جایگاه گلکسی نوت 3 کرد. با وجود گذشت بیش از 4 سال از عرضه این مدل، هنوز هم 4.6 درصد از سهم بازار در کره جنوبی در اختیار این محصول است. سهم 1.1 درصدی از بازار آمریکا نیز برای این فبلت پیر آماری خیره کننده محسوب می‌شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,239,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: