Loading...

پتنت جدید اپل در رابطه با تنظیم خودکار بند اپل واچ

شاید در آینده نیازی نباشد که به‌صورت دستی بند اپل واچ خود را تنظیم کنید. به‌تازگی ما متوجه شده‌ایم که اپل چندین پتنت جدید مربوط به تنظیم خودکار بند ساعت‌های هوشمند را ثبت کرده‌ است. این بندها قابلیت شل و سفت شدن به‌صورت خودکار بسته به اندازه مچ کاربر برای فیت شدن با دست او دارند.

پتنتی که با عنوان تنظیم متغیر مناسب برای دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی ثبت شده، جزئیات اینکه چگونه این بندها به‌صورت الکترونیکی تنظیم می‌شوند یا چگونه می‌توان به‌صورت دستی آن‌ها را شل یا سفت کرد و یا حتی این‌که چگونه به داده‌های بیومتریک ساعت پاسخ می‌دهند را، شرح داده است.

بدون شک این بندها از بندهای ساده چرمی یا پلاستیکی موجود در بازار پیچیده‌تر هستند. جزئیات پتنت مشخص می‌کند که این بندها با حافظه‌های سیمی شکل که با سیگنال‌های الکتریکی منبسط و منقبض می‌شوند یا با مایع و یا با کیسه‌های پر شده از گاز قابل استفاده هستند.

اپل واچ

 

از آن‌جایی‌که فعلا این تنها پتنت ثبت شده در این رابطه است، هنوز بسیار زود بوده که بخواهیم بگوییم اپل قصد استفاده از این پتنت را در محصولات خود دارد، ولی اگر روزی اپل از آن استفاده کند، قطعا یکی از جالب‌ترین گجت‌های پوشیدنی را به بازار عرضه کرده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,187,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: