Loading...

گلکسی نوت ۸ بهترین دوربین برای تصویربرداری

اخیراً آزمایشگاه DxOMark دوربین آیفون ۸ پلاس را با ۹۴ امتیاز به عنوان بهترین دوربین در میان اسمارت فون ها معرفی نمود. اما در همین روزهای اخیر همین آزمایشگاه امتیاز ۹۴ را به دوربین گلکسی نوت ۸ داده تا برای آیفون ۸ پلاس یک رقیب قدرتمند پیدا شود. درست است که هر دوی این اسمارت فون ها از امتیاز ۹۴ برخوردارند اما این امتیاز، مجموع امتیازهای آن هاست و هر یک در هر بخش امتیاز  متفاوتی کسب کرده اند. ولی در این بین نکته ی جالب این است که در قسمت تصویربرداری، دوربین گلکسی نوت ۸، امتیاز ۱۰۰ را از آنِ خود کرده است.

گویا آی تی – آنچنان که این آزمایشگاه اعلام کرده، کسب امتیاز ۱۰۰ در قسمت تصویربرداری توسط گلکسی نوت ۸ به سبب زوم بسیار عالی تا ۴X، فوکوس خودکار سریع، ثبت رنگ ها به صورت شفاف و نویز بسیار کم در محیط های کم نور بوده است.

در کنار این موارد، ثبت تصاویر بوکه و کم بودن جزئیات در بعضی از محیط های کم نور از نقاط منفی دوربین گلکسی نوت ۸ در کسب نمره بوده اند. (برای آگاهی بیشتر از جزئیات دوربین گلکسی نوت ۸ کلیک کنید.)

اما در قسمت فیلمبرداری، بر طبق آزمایش های آزمایشگاه DxOMark دوربین گلکسی نوت ۸ سرعت فوکوس خودکار خوبی داشته و در محیط های کم نور و پر نور از نویز بسیار کمی برخوردار بوده است. این دو در کنار رندر کردن خوب رنگ ها، از نقاط مثبت قسمت فیلمبرداری دوربین گلکسی نوت ۸ هستند.
گلکسی نوت 8

اما عدم وجود امکان پایش سوژه به وسیله ی فوکوس خودکار و لرزش های فیلم به هنگام فیلمبرداری از جمله نقاط منفی این دوربین به حساب آمده اند.

در کلیت امر، می توان حدس زد که دوربین دوگانه ای که در نوت ۸ استفاده شده و فیلم های بدون نویز نقشی اساسی در کسب ۹۴ امتیاز توسط دوربین این گوشی داشته اند.

در آخر گفتنی است که به زودی گوگل پیکسل ۲ توسط گوگل معرفی خواهد شد و امکان آن که این گوشی بتواند صدر جدول را از آیفون ۸ و گلکسی نوت ۸ بگیرد کم نیست. این امر در سال پیشین روی داد، هنگامی که گوشی های گوگل با کسب ۸۹ امتیاز بالاترین امتیاز را از آزمایشگاه DxOMark کسب کردند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,194,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: