Loading...

ماه می ماه دوست دارن نمایشگاه های وب

amandaماه می ( May ) چه ماه دلپذیری است برای اهالی دنیای فناوری اطلاعات، تنها در همین هفته دو رویداد بزرگ دنیای فناوری اطلاعات بوقوع می پیوندد. یکی CMS EXPO یا همان نمایشگاه بین المللی سیستم های مدیریت محتوا که همه بزرگان آن اعم از جوملا ( Joomla ) ، وردپرس ( Wordpress ) ، دروپال ( Drupal ) و پلون ( Plone ) در کنار هم جمع می شوند و برای توسعه دهندگان وب ، می تواند فرصتی ارزشمند برای حضور در کنار تمامی این بزرگان وب در یک زمان باشد.

اگر شما هنوز نمی دانید که کدام CMS برای شما مناسبترین است، شاید حضور در این نمایشگاه یک تجربه عالی برای شروع تجارت و یا فعالیت شما در گستره وب باشد. اگر شما می خواهید در مورد یک سیستم مدیریت محتوی خاص و بزرگ بیشتر بدانید در این مکان شما این امکان را می یابید که برای اولین بار و بدون واسطه با سازندگان، گردآوردنگان و توسعه دهنگان واقعی این CMS ها ارتباط داشته باشید و خواسته های خود را بصورت مستقیم مطرح نمائید. در این نمایشگاه بیش از 90 جلسه مختلف آموزشی با حضور 60 کمپانی بزرگ CMS از سراسر جهان برگزار می شود و بدون شک می تواند تجربه ای عالی باشد.

o-reillyاین نمایشگاه دیروز در شهر اوانستون ایالت ایلینویز آمریکا آغاز گردید و فردا روز پایانی خود را سپری می کند. گفتنی است هزینه کامل برای شرکت یک نفر، معادل 779 دلار آمریکا می باشد. در سایت cmsexpo.net می توانید شرح کلیه برنامه های آتی و رویداد هایی از این دست را مشاهده کنید.

رویداد دیگر web 2.0 Expo است که شامل کتفراس و سخنرانی افرادی است که توسط فناوری web 2.0 موفقیت های شگرفی را بدست آورده اند. نمایشگاه وب 2 ، شامل هزاران بازدید کننده از اقصاء نقاط جهان می باشد.

بیشتر از 10 سال پیش کمپانی های بزگ همچون AOL ، Yahoo ، Google ، Amazon ، Earthlink و eBay جنگ بزرگی را برای معرفی راه استفاده از وب آغاز کرده بودند. برندگان میلیون ها مشتری را جذب کردند. اما مسئله ای که در اینجا اهمیت دارد این است که این رقابت بزرگ بذر میلیونها فرصت بزرگ را کاشت. امروز جنگ جدید، میان رقبای جدیدی مانند فیس بوک ( Facebook ) ، توئیتر ( Twitter ) و بینگ ( Bing ) در جریان است که سوالات بزرگ و تازه ای را مطرح می نماید، نمایشگاه وب 2 به تازه ها و آخرین تحولات دنیای بزرگ وب 2 می پردازد و بازدید از آن می تواند بسیار تجربه گرانبهایی برای مدیران فناوری اطلاعات کشورمان باشد.

این نمایشگاه نیز از روز سوم ماه می در شهر سانفرانسیسکو ایالات کالیفرنیا آمریکا آغاز به کار کرده است که تا روز ششم این ماه ادامه خواهد داشت.

 

john-maedaWeb-2.0-Expo-Attendeesweb-2.0-Expo-Attendees-2 web-2.0-Expo-Attendees-3 web-2.0-Expo-Attendees-4 web-2.0-Expo-Attendees-5 web-2.0-Expo-Attendees-5 web-2.0-Expo-Attendees-5 web-2.0-Expo-Attendees-5

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,878,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: