Loading...

امکان اتصال به وای‌فای و بلوتوث در حالت هواپیما برای iOS 11 امکان‌پذیر است

امکان اتصال به وای‌فای و بلوتوث در حالت هواپیما برای iOS 11 امکان‌پذیر است

اوایل ماه جاری بود که اپل در طی برگزاری کنفرانس سالانه خود موسوم به WWDC از نسخه جدید iOS رونمایی کرد. این نسخه تغییرات زیادی را با خود به‌همراه دارد که یکی از این تغییرات به بخش حالت هواپیما باز می‌گردد. حالت هواپیما تمامی اتصالات شبکه را قطع می‌کند و بدین ترتیب هیچ اتصالی به وای‌فای، بلوتوث و شبکه همراه وجود نخواهد داشت. اما در iOS 11 این مشکل برطرف شده و کاربر می‌تواند در حالت هواپیما نیز برخی از اتصالات را حفظ کند.

درحال‌حاضر اگر یک کاربر آی‌فون دستگاه خود را روی حالت هواپیما تنظیم کند، دیگر امکان استفاده از دستگاه‌های بلوتوث و یا اتصال به وای‌فای را ندارد، بنابراین امکان استفاده از ساعت هوشمند و یا دیگر ابزارهای بلوتوثی وجود نداشته و می‌بایست به‌صورت دستی دوباره آن‌ها را فعال کنید.

در iOS 11 این موضوع تغییر کرده و با فعال‌سازی حالت هواپیما، اتصال به وای‌فای و بلوتوث هم‌چنان باقی خواهد ماند و اتصال دیوایس‌های هوشمند حفظ می‌شود. تا عرضه رسمی iOS 11 چند ماه دیگر زمان باقی مانده و انتظار می‌رود آی‌فون‌های بعدی به‌صورت پیش‌فرض به این نسخه از iOS مجهز شوند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,422,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: