Loading...

آپدیت جدید اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا عکس‌های زشت خودتان را از دیگران مخفی کنید!

آپدیت جدید اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا عکس‌های زشت خودتان را از دیگران مخفی کنید!

اینستاگرام طی چند وقت گذشته میزبان تغییرات بسیاری بوده و در هر به‌روزرسانی ویژگی‌های جدیدی به اپلکییشن محبوب خود اضافه کرده است. ویژگی جدید اینستاگرام در به‌روزرسانی جدید به افراد این اجازه را می‌دهد تا عکس‌ها و ویدئوهایی که قبلا به اشتراک گذاشته‌اند را بدون نیاز به پاک کردن، از دید سایر کاربران پنهان کنند.

این بخش جدید آرشیو نام دارد و بیشتر برای افرادی که پس از گذشت چند وقت از عکسی که به اشتراک گذاشته‌اند رضایت ندارند ولی دوست ندارند عکس‌هایشان را  پاک‌کنند، بسیار مفید است.

برای استفاده از این بخش جدید پس از انتخاب بخش Archive عکس و یا ویدئوی دلخواه به این قسمت منتقل‌شده و از دید سایر کاربران پنهان می‌شود.

این ویژگی جالب که حتی می‌توان به کاربران در نگه‌داری عکس‌هایشان در فضای اینستاگرام کمک کند، پیش‌ازاین برای برخی از کاربران ارائه‌شده بود اما اکنون در آپدیت جدید برای سیستم‌عامل اندروید و iOS عرضه‌شده و از گوگل پلی و اپ استور قابل دریافت است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,036,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: