Loading...

میزان دانلود بازی پوکمون گو از مرز 750 میلیون بار گذشت!

میزان دانلود بازی پوکمون گو از مرز 750 میلیون بار گذشت!

شرکت Niantic که بازی فوق‌العاده محبوب پوکمون گو را توسعه داده است، از تعداد دانلود این بازی پرده برداشت. براساس آمار منتشر شده توسط این کمپانی، تا امروز بیش از 750 میلیون بار این بازی دانلود شده است. بازی پوکمون گو در ماه جولای سال گذشته معرفی و روانه بازار گشت. جان هانکه مدیرعامل شرکت Niantic در این رابطه می‌گوید:

ما یکسال باور نکردنی را تجربه کردیم که آن را مدیون صبر و هیجان کاربران در سراسر جهان هستیم.

ذکر این نکته خالی از لطف نبوده که این بازی تنها دو ماه بعد از عرضه یعنی در ماه سپتامبر سال گذشته، 500 میلیون بار دانلود شده بود.

 

تقریبا یکسال از معرفی بازی پوکمون گو می‌گذرد و این شرکت برای مراسم سالگرد آن برنامه ویژه‌ای دارد و خواهان اضافه کردن شخصیت‌های جدید بیشتر در بازی و دنیای واقعی است.

هانکه اضافه می‌کند:

ما به‌عنوان بخشی از اولین سالگرد خود، به بازیکنان در سراسر جهان این شانس را می‌دهیم تا از بازی لذت بیشتری ببرند و در دنیای واقعی با دوستان خود تعامل داشته باشند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,986,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: