Loading...

دو قابلیت جدید اینستاگرام ؛ استوری براساس مکان و هشتگ

شبکه اجتماعی اینستاگرام امروز از دو ویژگی جدید رونمایی کرد. این دو قابلیت جدید اینستاگرام هر دو در بخش مشاهده عکس‌های محبوب (تب Explore) قرار دارند و هر دو نیز به ویژگی Story این شبکه اجتماعی تعلق دارند. با این ویژگی جدید وقتی که وارد این تب می‌شوید در بالا استوری‌هایی که در نزدیکی شما رخ می‌دهند به نمایش گذاشته می‌شود استوری‌هایی حاضر در این قسمت مربوط به کاربرانی ست که در استوری‌های خود از استیکر مکان استفاده کرده‌اند و وقتی که برای هر منطقه‌ای در جهان نیز در این بخش جست‌وجو کنید بازهم بهترین استوری‌های مربوط به آن منطقه جهانی را می‌توانید مشاهده کنید.

دو قابلیت جدید اینستاگرام ؛ استوری براساس مکان و هشتگ

دیگر قابلیت جدید اینستاگرام شبیه همین مورد است با این تفاوت که این بار استوری‌ها براساس هشتگ‌هایی که کاربران استفاده کرده‌اند و کاربران دیگر آنها را سرچ کرده‌اند به نمایش گذاشته می‌شود بدین‌ترتیب می‌توانید استوری‌های متناسب با نیاز و علاقه خود را در تب Explore مشاهده کنید.

دو قابلیت جدید اینستاگرام ؛ استوری براساس مکان و هشتگ

برای کاربرانی که می‌خواهند از هشتگ یا مکان در استوری خود استفاده کنند ولی نمی‌خواهند کاربران دیگر این استوری‌ها را ببینند نیز علامت × در هنگام تولید استوری در نظر گرفته شده است. قابلیت سرچ مکانی استوری از آپدیت 10.22 اینستاگرام که هم‌اینک از PlayStore و iTunes App Store برای اندروید و iOS در دسترس قرار  دارد اما ویژگی هشتگ به زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,079,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: