Loading...

مقایسه قالب آی‌فون 8 با آی‌فون 7S و 7S پلاس

مقایسه قالب آی‌فون 8 با آی‌فون 7S و 7S پلاس

اگر اپل واقعا برای رونمایی پرچمدار آینده خود در ماه سپتامبر برنامه ریزی کرده، باید تاکنون طراحی محصول خود را نهایی نموده باشد. تولید انبوه آی‌فون 8 به‌زودی آغاز نخواهد شد اما ما مطمئن هستیم که این کمپانی حداقل آماده ساخت شده است به‌طوری که اگر قالب‌های تولیدی این گوشی هوشمند آماده باشد تعجب آور نیست.

اخیرا Slashleaks یک پست در اپل اینسایدر قرار داده که قالب چند تلفن همراه اپل را با یکدیگر مقایسه نموده است؛ که از طریق تفاوت دوربین‌ها می‌توان تشخیص داد که مربوط به آی‌فون 8، آی‌فون 7S و آی‌فون 7S پلاس هستند. همان‌طور که در تصویر می‌بینید آی‌فون 7S پلاس سمت چپ تصویر و آی‌فون 7S سمت راست را به خود اختصاص داده‌اند، در صورتی که در وسط آیفون 8 جای گرفته است.

برای کسانی که از کوچک بودن آی‌فون 8 تعجب کرده‌اند باید بگوییم، بر طبق شایعات این گوشی هوشمند به لطف نمایشگر بدون حاشیه، فرم مشابه آیفون 4.7 اینچی را به خود گرفته در صورتی که صفحه نمایش بزرگتری دارد.

طراحی دوربین شباهت بسیاری به دیگر اسمارت‌فون‌های ساخته اپل دارد و هیچ ویژگی شگفت آوری در آن مشاهده نمی‌شود. اگر‌چه ما کنجکاو هستیم که چرا این کمپانی دوربین‌های دوگانه آی‌فون 8 را مانند آیفون 7S پلاس قرار نداده است.

در هر صورت هنوز طراحی این گوشی هوشمند نکته جالب توجهی نداشته اما امیدواریم در آینده شاهد تغییراتی در آن باشیم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,080,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: