Loading...

آتش گرفتن شارژر هواوی P10 و عدم قبول آن توسط هواوی

آتش گرفتن شارژر هواوی P10 و عدم قبول آن توسط هواوی

هواوی که در حال‌حاضر بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در چین محسوب می‌شود، به‌علت استفاده از دو نوع حافظه داخلی متفاوت در آخرین پرچمدار خود یعنی P10 مورد انتقاد قرار دارد. ظاهرا مشکلات مربوط به این دستگاه تمام‌شدنی نیست چراکه براساس گزارشی جدید، به‌علت نقص در شارژر این مدل احتمال آتش گرفتن خانه یکی از کاربران آن وجود داشته است. آقای Xiao Xiang خاطره تلخ خود از این حادثه را در شبکه اجتماعی Weibo شرح داده است.

 

او در پست خود اعلام کرده که این حادثه تنها بعد از دو بار استفاده از این شارژر ایجاد شده است. زمانی‌که او دستگاه خود را برای شارژ به پریز برق متصل می‌کند، متوجه آتش گرفتن شارژر شده و با سوختن پریز برق مواجه می‌شود. یکی از نکات تعجب‌برانگیز در این حادثه، نحوه برخورد شرکت هواوی با آن است. این شرکت برای بررسی سیم‌کشی خانه آقای Xiang، کارشناسان خود را به آنجا می‌فرستد. نتیجه این بررسی، عدم مشکل در سیم‌کشی این ساختمان بوده که ظاهرا هواوی آن را نپذیرفته است.

بنابر گفته این کاربر، هواوی مسئولیت این مشکل را نپذیرفته و مشکل را به خانه 6 ساله این فرد نسبت داده است. او می‌گوید که هواوی در تماسی با او خواهان برداشته شدن این پست از روی شبکه اجتماعی Weibo شده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,594,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: