Loading...

با گوگل Hire آشنا شوید ؛ صحنه رقابت با LinkedIn

گوگل Hire ؛ این نام را در آینده بیشتر خواهید شنید. ظاهرا شرکت گول در حال کار روی یک ایده جدید برای نزدیک کردن صاحبان مشاغل و افراد در جست‌وجوی کار است و بدین‌منظور سایتی را نیز راه‌اندازی کرده است. گوگل Hire با اینکه سایت آن در دسترس قرار دارد اما هنوز کاملا راه‌اندازی نشده و ایده آن در آینده قرار است عملی شود. به گفته برخی منابع گوگل در حال حاضر در حال مذاکره و همکاری با برخی شرکت‌ها برای حضور در این پروژه است که از آن جمله می‌توان به Medisas, Poynt, DramaFever, SingleHop و CoreOS اشاره کرد.

با گوگل Hire آشنا شوید ؛ صحنه رقابت با LinkedIn

هدف اصلی گوگل از پروژه Hire پر رنگ کردن و گسترش حضور خود در رده شرکت و Enterprise است؛ این پروژه توسط بخش انترپرایس و کلاد گوگل به سرپرستی Diane Green ادامه می‌شود که خود بنیانگذاری شرکت Bepop بود که در سال 2015 توسط گوگل خریداری شد. با توجه به هدف پروژه Google Hire موفقیت آن در این حوزه با حضور رقبای متعدد، ارائه پیشنهادهای جذاب برای هر دو سمت کارفرما و افراد در جست‌وجوی کار است.

با نزدیک شدن به کنفرانس Google I/O 2017 به احتمال فراوان در این مورد نیز در آینده نزدیک بیشتر خواهیم شنید.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,545,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: