Loading...

12 سال پس از ترک هاروارد، زاکربرگ مدرک افتخاری آن را دریافت می‌کند

12 سال پس از ترک هاروارد، زاکربرگ مدرک افتخاری آن را دریافت می‌کند

مارک زاکربرگ، دانشجوی ترک تحصیل‌کرده دانشگاه هاروارد آمریکا، و بنیان گذار فیس‌بوک که اکنون ارزشی بالغ‌ بر 400میلیارد دلار دارد، بیش از یک دهه پس از ترک دانشگاه محل تحصیل، مدرک افتخاری آنجا را دریافت می‌کند.

زاکربرگ که به تحصیل در رشته علوم کامپیوتر مشغول بود، در پاییز 2005 تصمیم به ترک دانشگاه گرفت تا تمام تمرکز خود را بر روی توسعه شبکه اجتماعی‌اش معطوف کند که در آن روزها با سرعت قابل‌توجهی در حال پیشرفت بود. حالا 12 سال پسازاین اتفاق، زاکربرگ مدرک افتخاری خود را از هاروارد دریافت می‌کند.

خبری که در وب‌سایت دانشگاه هاروارد منتشرشده به این شرح است:

تلاش‌های زاکربرگ وضعیت تعامل اجتماعی را عمیقا تحت تأثیر قرارداد. کمتر چیزی در دنیای مدرن وجود دارد که بتواند با فیسبوک درزمینه ارتباط دادن افراد با یکدیگر رقابت کند.

«درو فاست» رئیس دانشگاه هاروارد اضافه می‌کند:

کمتر کسی این توانایی را دارد تا با مارک زاکربرگ در زمینه پیش‌برد اهدافش برای تغییر در دنیای تکنولوژی رقابت کند. تلاش‌های او همواره در راستای ارتقای علم، بهبود در وضعیت دانش در جهان و افزایش حس نوع‌دوستی در میان انسان‌ها بوده است.

زاکربرگ نخستین کسی نبود که تحصیل را ترک گفت تا به موفقیت خود بیندیشد. استیو جابز هم پیش از بنا نمودن کمپانی اپل با همکاری «استیو ووزنیاک»، کالج Reed را وداع گفت. بیل گیتس نیز تنها دو سال پس از شروع دانشگاه، هاروارد را ترک گفت تا به همراه پاول آلن مایکروسافت را تأسیس کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,888,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: