Loading...

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون 6 و 6s در بروزرسانی iOS 10.2.1

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون 6 و 6s در بروزرسانی iOS 10.2.1

اگر از کاربران آیفون 6 یا 6s و یا نسخه‌های پلاس این تلفن هوشمند باشید، شاید با خاموش شدن ناگهانی دستگاه خود روبرو شده باشید. در این صورت بهتر است به نسخه سیستم عامل iOS خود توجه کرده و اگر هنوز به نسخه iOS 10.2.1 مهاجرت نکرده‌اید بهتر است اینکار را زودتر انجام دهید، چرا که با این بروزرسانی مشکل خاموش شدن ناگهانی سیستم تقریبا رفع خواهد شد.

بروزرسانی iOS 10.2.1 طی ماه گذشته میلادی منتشر شد و شرکت اپل در مصاحبه با TechCrunch عنوان داشته که در این نسخه سعی شده تا اشکالات مربوط به از کار افتادن ناگهانی برخی از مدل‌های آیفون رفع شود. با این حال به نظر می‌رسد که اپل در حل کامل این مشکل ناموفق بوده اما به طور کلی این مشکل 70 تا 80 درصد کاهش پیدا کرده است.

نکته مهمی که شرکت اپل در مورد این مشکل نرم‌افزاری به کاربران خود یادآور شده این است که هیچ نگرانی از بابت امنیتی بودن این مسأله وجود ندارد و لزومی ندارد تا کاربران پس از روبرو شدن با آن نگران اطلاعات خود باشند. با این حال اپل به مشکل‌ساز بودن آن اشاره داشته و قول داده تا هرچه سریعتر آن را حل کند.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، اگر شما هم از این مشکل نرم‌افزاری رنج می‌برید و با آن مواجه شدید، لازم است تا بروزرسانی iOS 10.2.1 را دریافت کنید، چرا که با دریافت آن اکثریت کاربران دیگر با چنین مشکلی مواجه نشده‌اند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,887,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: