Loading...

تصمیم جالب توجه یوتیوب درباره آگهی‌های تبلیغاتی خود

تصمیم جالب توجه یوتیوب درباره آگهی‌های تبلیغاتی خود

همه ما youtube را شناخته و حداقل برای یک بار هم که شده اقدام به تماشای فیلم‌ها و کلیپ‌های آن کرده‌ایم. سرویس پخش آنلاین ویدئوی گوگل که به تازگی تصمیمی در رابطه با آگهی‌های تبلیغاتی خود اتخاذ کرده است.

طبق اعلام رسمی گوگل، این کمپانی قصد دارد که تبلیغات 30 ثانیه‌ای “غیر قابل رد شدن” را از سرویس youtube خود حذف کند و زمان شروع این عملیات را آغاز سال 2018 میلادی اعلام کرد.

در گفت و گویی که بی‌بی‌سی با سخنگویی از کمپانی گوگل ترتیب داده بود، وی تائید کرد که گوگل برای حذف این نوع تبلیغات از یوتیوب برنامه ریزی کرده و برای این که این سرویس جذابیت بیشتری برای کاربران و مخاطبان داشته باشد، تمرکز خود را روی تغییر فرمت‌ها و قالب‌های این سرویس متمرکز خواهد کرد.

همان طور که می‌دانیم، تبلیغات منبع اصلی کسب درآمد برای یوتیوب و دیگر سایت‌های مشابه آن است. روش کار آن‌ها هم بسیار ساده است به این صورت که هر چقدر میزان نمایش یک آگهی تبلیغاتی بیشتر باشد، درآمد بیشتری هم نصیب این سایت‌ها خواهد شد. با این که در این زمینه پیشرفت‌هایی حاصل شده و روش‌های متنوعی ارائه گردیده اما هنوز هم بحث‌های بسیاری روی قالب‌های مناسب‌تر با سودآوری بیشتر این آگهی‌ها وجود دارد.

Will Smyth، رئیس رسانه آزانس بازاریابی و تبلیغات، موافقت خود را با تصمیمی که گوگل در این باره گرفته اعلام کرده و اضافه کرد: تبلیغات آنلاین فرصت خوبی برای شرکت‌ها و تولید کنندگان است که بتوانند خدمات خود را با قابلیت رویت بسیار بالا در معرض دید کاربران قرار دهند که از این بابت سرویس‌هایی مانند یوتیوب نیز بهره می‌برند اما نحوه اجرای این امر در روش کنونی چندان مناسب نیست. وی در ادامه سازندگان این نوع تبلیغات و صاحبان آن‌ها را به خلق و ایجاد روشی جدید برای ارائه این نوع تبلیغات تشویق کرد.

وی هم‌چنین ادامه داد: کاربران مجبور نیستند که پای دستگاه‌های خود بنشینند و نظاره‌گر 30 ثانیه آگهی تبلیغاتی باشند که نمی‌توانند آن را رد کنند و نادیده بگیرند. او به تولیدکنندگان این تبلیغات پیشنهاد کرد که از تبلیغات “قابل نادیده گرفته شدن” استفاده کنند که فقط در صورت مشاهده آن توسط کاربران هزینه آن را متحمل خواهند شد.

با این تفاسیر احتمالا شاهد نمایش بیش از پیش آگهی‌های 6 ثانیه‌ای در یوتیوب خواهیم بود؛ در حالی که به مرور از تعداد آگهی‌های 15 و 20 ثانیه‌ای کاسته خواهد شد.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,888,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: