Loading...

بیل گیتس در عرض ۲۵ سال تبدیل به نخستین تریلیونر دنیا می‌شود

1-25-2017 6-42-13 AM

بر اساس اطلاعات و پیشبینی‌های مؤسسه Oxfam، اگر بیل گیتس که در حال حاضر ۶۱ ساله است، ۲۵ سال دیگر زنده بماند، تبدیل به نخستین تریلیونر دنیا خواهد شد. برآورد فوربس ثروت کنونی بیل گیتس را ۸۵ میلیارد دلار تخمین می‌زند، تازه این در شرایطی است که او ۲۸ میلیارد دلار از ثروت خود را برای برنامه‌های بشردوستانه در بنیاد خیریه او، خرج کرده است!

اما در روز تولد ۸۶ سالگی خود شاید ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار ثروت داشته باشد!

اما متأسفانه این روند، نشانه‌ای از افزایش تمرکز ثروت در جامعه است. بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶، ثروت میلیاردرهای دنیای که ۷۹۳ نفر هستند، از ۲٫۴ تریلیون در جمع به ۵ تریلیون رسیده است.

نشانه‌ای دیگر از شکاف بین فقیر و غنی را حتی در کابینه ترامپ می‌توانید بیابید، او که در مراسم تحلیف خود مدام از مردم و تقدم آمریکا صحبت می‌کرد، کابینه‌ای دارد که اعضایش دست‌کم ۵ میلیارد دلار ثروت دارند که ۸۰ درصد نسبت به کل ثروت کابینه اوباما بیشتر است!

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,775,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: