Loading...

حتی 13 ساعت باقی ماندن در دریاچه یخ زده هم نتوانست آی‌فون 7 را از کار بیاندازد!

حتی 13 ساعت باقی ماندن در دریاچه یخ زده هم نتوانست آی‌فون 7 را از کار بیاندازد!

اخیرا آزمایشی برای سنجش مقاومت آی‌فون 7 در برابر دمای بسیار پایین انجام شده است. صاحب این گوشی هوشمند برای ماهی‌گیری به رودخانه لنا در سیبری رفته بود. دما در این ناحیه از کره زمین به 36- درجه سانتی‌گراد می‌رسد که نشان‌دهنده سرد بودن منطقه موردنظر است. برای مقاومت در برابر این دما، ماهی‌گیران در داخل کلبه یخی زندگی می‌کنند.

 

ماهی‌گیر به این دما عادت کرده چراکه او در Yakutsk که سردترین منطقه در جهان محسوب می‌شود، زندگی می‌کند. این شخص که از سرمای این ناحیه باخبر بوده، گوشی آی‌فون 7 خود را از طریق سوراخی به داخل یخ می‌اندازد. همان‌گونه که می‌دانید این گوشی هوشمند با دارا بودن استاندارد IP67 قادر به مقاومت در برابر آب تا 30 دقیقه و در عمق 1.5 متری آب است. ماهی‌گیر نتوانست آی‌فون 7 خود را به‌تنهایی از میان یخ نجات دهد، بنابراین روز بعد برای انجام این کار از یک غواص کمک گرفت.

روز بعد این دستگاه بعد از 13 ساعت در عمق 1.2 متری آب پیدا شد. برای اطلاع از سالم ماندن آی‌فون 7 از غواص پرس و جو کردیم و او در پاسخ گفت:

شما یک تماس از دست رفته داشته‌اید!

در طی شب شارژ باتری این دستگاه از 35 درصد به 19 درصد رسیده بود. بخاطر استاندارد IP67، آی‌فون 7 این ماهی‌گیر سالم باقی ماند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: