Loading...

چگونه در هنگام نوشتن یک متن در اینستاگرام به ابتدای خط بعدی برویم؟!

چگونه در هنگام نوشتن یک متن در اینستاگرام به ابتدای خط بعدی برویم؟!

استفاده از اموجی‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای جذاب کردن و رنگ ولعاب دادن به پروفایل، کامنت‌ها و توضیحات عکس‌ها در اینستاگرام است. ولی اگر بخواهید در نوشته خود به ابتدای خط بعدی بروید چه باید بکنید؟!

احتمالا در هنگام نوشتن کپشن برای یک عکس با این مشکل مواجه شده‌اید. اینکه بخواهید به ابتدای خط بعد بروید ولی کلید Enter برای این کار وجود نداشته باشد. در واقع کلید Enter وجود دارد، فقط باید بدانید که چگونه به آن دست یابید. در این مقاله قصد داریم یک روش بسیار ساده و کاربردی را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن هم در هنگام نوشتن کپشن برای تصاویر و هم در قسمت مربوط به بیوگرافی (Instagram bio) بتوانید یک پاراگراف جدید در نوشته خود ایجاد کنید.

اضافه کردن خط جدید در نوشته کپشن مربوط به تصاویر

احتمالا در زمان نوشتن یک کپشن برای عکسی که قصد به اشتراک گذاشتن آن در اینستاگرام را دارید به این نکته برخورد کرده‌اید که کلید Return یا Enter برای رفتن به خط بعدی در صفحه کلید گوشی شما وجود ندارد. نکته اینجاست که این کلید وجود دارد ولی از چشم کاربر پنهان است.

برای دسترسی به کلید Enter ابتدا روی کلید “123” که در پایین و سمت چپ صفحه کلید گوشی قرار دارد، کلیک کنید. همانطور که می‌دانید با این کار کاراکتر‌های دیگری به غیر از حروف در صفحه کلید برای شما نمایش داده می‌شود. حال در گوشه پایین و سمت راست از صفحه کلید گوشی می‌توانید کلید Enter یا Return را مشاهده کنید.

 

 

 

همانطور که انتظار می‌رود، انتخاب این کلید باعث می‌شود تا در نوشته یک خط جدید ایجاد شود.

این نکته را مد نظر داشته باشید که اینستاگرام به شما این اجازه را نمی‌دهد که بدون نوشتن متن جدید، یک خط دیگر به نوشته خود اضافه کنید یا به عبارت دیگر نمی‌توان دو بار از کلید Enter پشت سر هم استفاده کرد.

اضافه کردن خط جدید در نوشته مربوط به قسمت بیوگرافی

متنی که در Instagram bio نوشته می‌شود اولین چیزی است که هر فردی در هنگام مشاهده صفحه شخصی شما با آن روبرو می‌شود. بنابراین متنی که در این قسمت می‌نویسید می‌تواند خیلی برای شما مهم باشد و ممکن است بخواهید این نوشته را در چندین پاراگراف تقسیم بندی کنید.

متاسفانه نکته‌ای که در بالا گفته شد، در مورد نوشتن توضیحات در قسمت بیوگرافی (Instagram bio) قابل استفاده نیست. ولی نگران نباشید. همیشه یک راه حل وجود دارد. اگر قصد ایجاد خط جدید در نوشته قسمت بیوگرافی حساب اینستاگرام خود را دارید، ابتدا متن مورد نظر خود را در یک برنامه ویرایش متن بنویسید (توجه داشته باشید که هر جا که لازم است از کلید Enter استفاده کرده و به خط بعدی بروید). سپس متن را کپی کرده و در قسمت بیوگرافی بچسبانید (Paste کنید).
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,562,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: