Loading...

بازی سوپر ماریو ران برای iOS منتشر شد

بازی سوپر ماریو ران برای iOS منتشر شد

همانگونه که شرکت نینتندو وعده داده بود بالاخره زمان عرضه بازی سوپر ماریو ران (Super Mario Run) برای کاربران iOS فرا رسید و اکنون این بازی از طریق اپ استور قابل دسترس است.

با این حال نینتندو فعلا این بازی را برای کاربران iOS عرضه کرده و طرفداران آن قادر خواهند بود تا به صورت رایگان از این بازی جذاب لذت ببرند. اگر تجربه بازی کردن سری‌های قبلی سوپر ماریو را دارید، به جرات می‌توان گفت بازی جدید نینتندو شما را شگفت زده خواهد کرد. چرا که این شرکت ژاپنی، سوپر ماریو ران را به گونه‌ای ساخته است که قادر خواهید بود با یک دست هم از بازی کردن لذت ببرید.

 

سوپر ماریو ران یک بازی سکویی (arcade platformer‌) بوده که بازیگر باید از طریق پرش‌های متعدد در طول بازی، ماریو را هدایت کند. پرش ماریو از طریق لمس صفحه نمایش صورت می‌گیرد. هر چقدر صفحه نمایش مدت زمان بیشتری لمس شود، ماریو پرش بلندتری انجام می‌دهد. بنابراین این به شما بستگی دارد که بخواهید به آرامی به سوی هدف بدوید یا خیر. سناریوی این بازی براساس نجات پرنسس Peach از چنگال Browser طرح ریزی شده است. سوپر ماریو ران شش محیط متنوع دارد که شامل ۲۴ مرحله جدید می‌شود.

 

این بازی شامل سه گیم پلی متفاوت است که در هر سه مد نیاز به اتصال دایمی به اینترنت وجود دارد. در مد Story آن که World Tour‌ نامیده می‌شود، در تمام شش محیط باید پرنسس را نجات دهید. مد Toad Rally نیز برای رقابت شما با دوستانتان یا هرکسی که این بازی را انجام می‌دهد ساخته شده است. شما می‌توانید این مد را هر زمان که دوست داشته باشید بازی کنید. مد سوم این بازی که Kingdom Builder نام دارد، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با جمع‌آوری سکه، قلمروی پادشاهی خود را بسازند.

اگرچه کاربران iOS قادر خواهند بود تا به صورت رایگان این بازی را دریافت کنند، با این وجود برای استفاده نامحدود از سه مد مختلف این بازی باید مبلغ ۹.۹۹ دلار پرداخت کنند.

دانلود سوپر ماریو ران از اپ استور
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: