Loading...

اطلاعات ۱.۳ میلیون اکانت اندرویدی به سرقت رفت!

اطلاعات ۱.۳ میلیون اکانت اندرویدی به سرقت رفت!

نرم افزارهای مخربی که توسط کاربران اندروید دانلود شده، بیش از ۱.۳ میلیون اکانت گوگل را تخریب کرده است.

این بدافزارها اطلاعات موجود در تلفن‌های همراه را سرقت می‌کنند و به کنترل آن‌ها می‌پردازند. این عمل به این صورت انجام می‌پذیرد که اکانت‌های ایمیل موجود دزدیده می‌شوند و برنامه‌های مخرب بیشتری شروع به نصب شدن می‌کنند و این فرآیند همچنان ادامه خواهد یافت.

هکر‌ها قابلیت دسترسی به برنامه‌های Photos، گوگل پلی، گوگل Docs و جیمیل را خواهند داشت. کابرانی که از نسخه‌های جدیدتر اندروید استفاده می‌کنند، امنیت بیشتری در این زمینه دارند؛ اما نسخه‌های قدیمی اندروید مانند کیت‌کت، مقاومت کمی در برابر این بدافزار‌ها خواهند داشت.

از این ۱.۳ میلیون اکانت گوگل مورد حمله قرار گرفته، ۵۷ درصد مربوط به آسیا، ۱۹ درصد مربوط به آمریکا، ۱۵ درصد مربوط به آفریقا و ۹ درصد مربوط به اروپا بوده است.

اگر شما هم تحت حمله‌های این بدافزار‌ها قرار گرفته‌اید، سریعا گوشی اندرویدی‌تان را فلش کنید و تمامی رمز‌های موجود را تغییر دهید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: