Loading...

چگونه بروزرسانی ویندوز ۱۰ را به تعویق بیندازیم؟

چگونه بروزرسانی ویندوز ۱۰ را به تعویق بیندازیم؟

همانطور که مطلع هستید، در ویندوز ۱۰ بروزرسانی به صورت اجباری صورت می‌گیرد. البته این اجبار مزایایی نیز دارد. از جمله این که با توجه به استفاده اکثر کاربران از یک نسخه مشابه، مشکلات مربوط به پشتیبانی مایکروسافت کاهش خواهد یافت. به علاوه کاربران با بروزرسانی سیستم خود احتمال آسیب پذیری از طریق بدافزارها را به حداقل ممکن می‌رسانند.

اما برخی افراد از اجباری بودن این قابلیت به ویژه زمانی که بروزرسانی‌های انجام شده به خوبی نصب نمی‌شوند، ناراضی هستند. با این حال کاربران ویندوز ۱۰ پرو و اینترپرایز امکان به تعویق انداختن بروزرسانی‌های خاصی را دارند.

برای این کار ابتدا از منوی استارت گزینه Setting را انتخاب کرده و سپس وارد قسمت Update & Security شوید. حال در پایین قسمت Update setting گزینه Advanced options را برگزینید. صفحه‌ای همانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد، حال کافیست تیک گزینه Defer feature updates را فعال کنید.

 

از این طریق تنها یک سری از آپدیت‌های خاص مثل موارد مربوط به امنیت سیستم را دریافت خواهید کرد و درمورد برخی از بروزرسانی‌ها مثل Creators Update تا چند ماه (تقریبا چهار ماه) اجباری وجود نخواهد داشت.

کاربران ویندوز ۱۰ نسخه Home توجه داشته باشند که قادر به استفاده از این روش نخواهند بود و باید از سایر روش‌های موجود برای محدود کردن بروزرسانی‌ها در ویندوز ۱۰ استفاده کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,793,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: