Loading...

رکورد طولانی‌ترین سفر جاده‌ای توسط این زوج شکسته شد

رکورد طولانی‌ترین سفر جاده‌ای توسط این زوج شکسته شد

گریگ و هیدر یک زوج جوان هستند که در تاریخ ۲۰ سپتامبر رکورد طولانی‌ترین سفر جاده‌ای در یک کشور را شکستند.

آن‌ها با گذشتن از مرز ۲۲۴۰۶ مایل که رکورد پیشین بود توانستند در صد و سومین روز از سفرشان یعنی ۲۵ اکتبر به ۳۱۰۰۰ مایل برسند. البته این را بهتر است بدانید که این دو متوقف نشده‌اند و همچنان در حال ادامه دادن هستند.

آن‌ها از تمپه در آریزونا شروع کردند و قصد داشتند تا از ۴۸ ایالت مختلف در قاره آمریکا بگذرند. طبق گفته خودشان تا کنون توانسته‌اند از ۳۷ ایالت عبور کنند.

اگر برای شما سوال پیش آمد که چرا دو فرد جوان دست به چنین کاری می‌زنند، گریک در صفحه توییترش به شما پاسخ داده است. به گفته خودشان ایده شکستن این رکورد زمانی به ذهن‌شان رسید که در حال سفر به فیلادلفیا بودند.

گریگ و هیدر تقریبا اکثر مواقع برای رفع خستگی به ایستگاه‌های خدماتی و استراحتی مراجعه می‌کنند. همچنین برای خوابیدن هم از ماشین شخصی‌شان استفاده می‌کنند. در حال حاضر این زوج فعال در جاده Hudson Valley نیویورک هستند و همچنان به سفرشان ادامه‌ می‌دهند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,314,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: