Loading...

اندروید صاحب اکانت رسمی در اینستاگرام شد

اندروید صاحب اکانت رسمی در اینستاگرام شد

یکی از نکات بازاریابی، رفتن به جاهایی است که مشتریان به آنجا زیاد سر می‌زنند. این روزها، کاربران، بسیاری از وقت خود را در شبکه‌های مجازی صرف می‌کنند. پس جای تعجب نیست اگر ببینیم که برندهای معروف، پای به عرصه شبکه‌های اجتماعی بگذارند.

مطمئنا جایی که شما تمایل بیشتری به دیدن نام برندها دارید، فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام است. گوگل نیز برای آنکه از بقیه جا نماند، صفحه رسمی سیستم عامل اندروید را روی این شبکه مجازی ایجاد کرد و ۴ عکس و ۲ ویدئو را به عنوان ورود به دنیای اینستاگرام در این صفحه ارسال نمود.

شما محصولات مختلف را در ۶ آیتمی که روی این صفحه مجازی قرار گرفته است، می‌توانید مشاهده کنید. از تصاویر محصولاتی مانند گوگل پیکسل، نکسوس ۶P و پیکسل سی گرفته تا عکس‌های سیستم عامل‌ها مانند Donut ،Jelly Beans ،Lillipop ،Marshmallow و Noughat.

معلوم نیست که گوگل از ایجاد این پیج چه هدفی را دنبال می‌کند. اما می‌توانید با Follow کردن آن، تصاویری که به این صفحه اضافه می‌شود را دنبال کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,454,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: