Loading...

سوختگی یک زن حامله بعد از خوابیدن در کنار آی‌فون ۷

سوختگی یک زن حامله بعد از خوابیدن در کنار آی‌فون ۷

اگر شما از افرادی هستید که حین خوابیدن در رخت‌خواب‌تان با گوشی کار می‌کنید، بهتر است این خبر را بشنوید. یک زن استرالیایی در هنگام شب با آی‌فون ۷ در حال شارژ شدنش کار می‌کرد و بعد از آن به خواب رفت. روز بعد که از خواب بیدار شد با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شد. بازوی دست راست این زن به شدت قرمز شده بود و جای سوختگی بر روی آن دیده می‌شد!

هنگامی که او به بیمارستان برده شد، دکتر به او گفت که دچار سوختگی درجه ۲ شده است. در حالی که این خانم استرالیایی متوجه چیز خاصی نشده بود، دکتر به او گفت که داخل خانه به دنبال منبع سوختگی باشد.
بعد از تحقیقاتی که او انجام داد متوجه این موضوع شد که دلیل این سوختگی آی‌فون ۷ در حال شارژ شدنش بوده است. بعد از این موضوع او آی‌فونش را به فروشگاه تحویل داد و موضوع را برای‌شان بازگو کرد. فروشگاه به او یک آی‌فون جدید را پیشنهاد داد اما این شخص به‌دلیل از دست دادن اعتمادش، از گرفتن آی‌فون جدید خودداری کرد.
پوشاندن شارژر و سیم آن با بدن و یا رخت‌خواب می‌تواند افزایش دما را بی‌نهایت افزایش دهد. همچنین پیشنهاد می‌شود که هنگام انجام کار‌های سنگین از شارژ کردن گوشی به طور همزمان خودداری کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,336,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: