Loading...

چگونه تصاویر اینستاگرام را در اندازه واقعی مشاهده کنیم؟

همانطور که می دانید هم اکنون امکان مشاهده تصاویر اینستاگرام در اندازه واقعی وجود ندارد و شما تنها می توانید در محدوده ای که این شبکه در اختیارتان قرار داده عکس ها را مشاهده کنید. اما ابزارهای کمکی اینستاگرام راه را برای شما باز گذاشته اند تا در چنین شرایطی بتوانید، به هدف خود برسید.

برای این مورد مجموعه InstaDP به کار شما خواهد آمد.

InstaDP ابزاری است که به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید با ساده ترین حالت ممکن، تصاویر را در سایز واقعی شان نگاه کنید

InstaDP دو روش در اختیارتان قرار داده است:

مشاهده تصاویر اینستاگرام در سایز واقعی

وب سایت InstaDP

برای استفاده از وب سایت InstaDP کافیست وارد این سایت شوید، که ادرس آن به صورت InstaDP.com است. وقتی وارد این سایت شدید باکسی مشاهده می کنید که می توانید از طریق آن آی دی کاربر مورد نظرتان را وارد کنید. وقتی آی دی او را وارد کردید، InstaDP به شما امکان می دهد که بتوانید، تمام تصاویر آپلود شده کاربر مورد نظر را در سایز واقعی اش مشاهده کنید. در واقع با کمال اطمینان می توانم بگویم که ساده تر از این راه هیچ راهی وجود ندارد.

اما کسانی که می خواهند از طریق اپلیکیشن این تصاویر را مشاهده کنند کافی است که نرم افزار InstaDP را برای اندروید دانلود کنند. InstaDP هم اکنون در گوگل پلی وجود دارد.

مشاهده تصاویر اینستاگرام در سایز واقعی instadp

برای دانلود اپلیکیشن InstaDP از گوگل پلی کلیک کنید

نکته ای که باید توجه کنید این است که این اپلیکیشن هم اکنون در حالت آزمایشی به سر می برد. با نصب این اپلیکیشن باز هم شما با همان رابط کاربری سایت روبرو خواهید بود که در واقع از طریق اپلیکیشن به سایت هدایت خواهید شد اما نیازی به باز کردن مرورگر ندارید. این یعنی هر دو روش کاملا مشابه هستند.

نظر شما در مورد این سرویس چیست؟ می توان گفت این کار نوعی ورود به حریم خصوصی افراد است بنابراین بهتر است قبل از باز کردن تصاویر واقعی از این افراد کسب اجازه کنید.

در عین حال به شما پیشنهاد می کنم، در صورتی که شما، ابزاری جایگزین برای InstaDP می شناسید، می توانید آن را با کاربران گویا آی تی به اشتراک بگذارید و با نشر این مطلب روی شبکه های اجتماعی در نشر دانش عمومی بکوشید.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,550,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: