Loading...

مایکروسافت ۱۰۰ هزار اپلیکیشن را از ویندوز استور حذف کرد!

مایکروسافت ۱۰۰ هزار اپلیکیشن را از ویندوز استور حذف کرد!

اوایل امسال مایکروسافت به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن برای ویندوز هشدار داد که اگر اپلیکیشن‌های خود را برای سیستم جدید امتیازدهی آپدیت نکنند، اپلیکیشن‌های آنها را حذف خواهد کرد. اخبار جدید حاکی از آن است که مایکروسافت در تصمیم خود جدی بوده و اینکار را انجام داده است.

این پروسه چند هفته پیش آغاز شده و در نسخه ایتالیایی حدود ۱۰۰ هزار اپلیکیشن حذف شده است. تعداد اپلیکیشن‌ها در نسخه ایتالیایی در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ به ۳۲۹۵۰۷ اپلیکیشن می‌رسید، ولی این میزان تا ۱۹ اکتبر ۲۰۱۶ به ۲۳۹۲۱۶ اپلیکیشن کاهش پیدا می‌کند.

هنوز نمی‌توان گفت که چه تعداد از این اپلیکیشن‌ها، واقعا به حال خود رها شده‌اند یا فقط آپدیت نشده‌اند، اما می‌توان جواب ندادن توسعه‌دهندگان به درخواست مایکروسافت را نشانه‌ای از بی‌علاقگی آنها به پلتفرم ویندوز دانست. ویندوز استور حال کوچتر شده است، اما شاید این خبر چندان بد نباشد،‌ چون نشان می‌دهد توسعه‌دهندگانی هنوز در پلتفرم ویندوز باقی مانده‌اند که واقعا قصد ماندن در این پلتفرم را دارند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,430,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: